Kobieta z pięknymi włosami fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Szampon dla koni jest hitem blogerek urodowych. Jak działa? Czy jest skuteczny?

Szampon dla koni robi furorę w internecie. Kobiety z całego świata są zachwycone jego dobroczynnym działaniem na włosy.
Marta Kosakowska / 24.06.2019 15:04
Kobieta z pięknymi włosami fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Kolejny urodowy hit internetu! Sieć podbija szampon przeznaczony do końskich grzyw i ogonów, który ma rewelacyjnie działać również na ludzkie włosy. Kosmetyk ma pobudzać kosmyki do szybszego wzrostu, dając spektakularne efekty.

Właściwości szamponu dla koni

Szampon dla koni robi furorę wśród blogerek urodowych. Kobiety polecają sobie specyfik, zachwalając jego dobroczynne działanie. Według opinii zachwyconych nim kobiet, preparat marki Mane'n Tail nie tylko zapewnia błyszczące, doskonale odżywione i mocne włosy, ale również poprawia ich gęstość oraz powoduje prawdziwy wysp nowych włosów. Co takiego jest w składzie szamponu dla koni, że efekty jego działania opisywane są jako tak fantastyczne? W zasadzie skład kosmetyku niewiele różni się od składu szamponu dla ludzi. Sekret tkwi ponoć w innych stężeniach niektórych substancji. Blogerki polecają jednak, by preparat nieco rozcieńczać przed użyciem, aby uniknąć ewentualnej reakcji alergicznej.

Nowy pielęgnacyjny hit internetu! Bezbolesna depilacja nóg... mydłem

Produkty amerykańskiej marki z New Jersey, które początkowo powstały z myślom o koniach, można kupić w Polsce w sklepach internetowych. Niedawno pojawiły się również w popularnej sieciówce Hebe. Kosztują około 30 zł.

Skusisz się na... efekt końskiej grzywy? ;)

Przeczytaj:
Przez 25 lat nie zmywała tuszu do rzęs. To, co znajdowało się pod jej powiekami wprawiło lekarzy w osłupienie!
Najlepsze nowości kosmetyczne na czerwiec 2018!