POLECAMY

Stylowa suszarka Philips MoistureProtect

Przeczytajcie naszą opinię na jej temat!
Stylowa suszarka Philips MoistureProtect fot. serwis prasowy Philips

Miałam przyjemne zadanie, by przetestować najnowszą suszarkę marki Philips. Model z wyjątkowym czujnikiem MoistureProtect okazał się fantastycznym rozwiązaniem, szczególnie dla moich długich włosów. Suszarka posiada technologię chroniąca naturalne nawilżenie włosów. Za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu czujnik MoistureProtect mierzy ich temperaturę i automatycznie zmniejsza, a następnie zatrzymuje nagrzewanie, kiedy włosy są suche. Jest to zatem wspaniała ochrona włosów przed przegrzewaniem. Dodatkowo zapewnia pielęgnację jonową. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów.

Polki.pl testują suszarkę Philips MoistureProtect

Muszę przyznać, że rzadko używałam suszarek, bo bałam się właśnie przesuszenia, na które szczególnie narażone są długie włosy. Jednak nowy model marki, którego w Polsce ambasadorką została Anna Dereszowska okazał się zbawienny. Moje włosy nie elektryzują się i wyglądają pięknie. Od teraz jest ona moim urodowym niezbędnikiem.

Ponadto wielką zaletą suszarki Philips jest jej stylowy wygląd. W końcu kobiece gadżety oprócz funkcji, do których są stworzone muszą wyglądać ładnie. A biały model z lawendową wstawką jest wyjątkowy i w łazience wygląda po prostu pięknie!

Polecam!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Próbowałam jej i jestem pod wrażeniem. Niezwykle lekka, widać że porządne materiały użyte. A co najlepsze ma ruchome płytki, włosy nie mogą się uszkodzić ani przegrzać bo posiada kontrolę temperatury. Fryzurka w 10 minut gotowa, a włosy lśnią że aż miło. Kolorystyka prostownicy dla mnie też super.