POLECAMY

Sposoby na puszyste włosy

Marzysz o tym, by twoja fryzura miała superobjętość? Sprawdź, co robić, aby mieć puszyste włosy!
Sposoby na puszyste włosy fot. FREE


1. Do modelowania wybieraj pianki i lotiony do cienkich włosów. Mają one składniki, które sztucznie pogrubiają włosy. Chronią je także przed nadmiarem wilgoci z powietrza, która sprawia, że fryzura traci puszystość.

Która pianka doda włosom objętości? Zapytaj na www.uroda.pl

2. Kup grubą, okrągłą szczotkę. Najlepsze są z włosiem z tworzywa, najlepiej z dziurkami w środku (powietrze dociera wtedy do włosów z każdej strony). Podczas suszenia jednocześnie wyciągaj włosy na szczotce i podkręcaj je.3. Wybierz suszarkę z dyfuzorem. Oprzyj kolce dyfuzora o głowę i wykonuj delikatne, koliste ruchy. Włosy będą piąć się po kolcach, co sprawi, że odsuną się od głowy (tę radę stosuj, gdy masz długą lub półdługą fryzurę).4. Zmień przedziałek. Jeśli jest zawsze po tej samej stronie, włosy kładą się w tym miejscu gładko przy skórze. Warto więc robić go w różnych miejscach – nie tylko zmienisz fryzurę, ale także podniesiesz włosy u nasady.5. Zdecyduj się na trwałą.
Do cienkich włosów (także farbowanych ) najlepsza będzie trwała kwaśna, która jest łagodniejsza od klasycznej – zasadowej. Mniej radykalnym krokiem, ale także skutecznym, będzie ondulacja zrobiona tylko u nasady włosów.
Tagi: włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
jakich bym szamponów nie próbowała, i tak za 3 dni moje włosy stają się tłuste i oklapnięte...próbowałam już chyba wszystkich szamponów jakie istnieją na świecie i nic :(((((( a bardzo bym chciała mieć takie puszyste włosy ;(
/8 lat temu
na grubej lokówce
/9 lat temu
ktoś wie jak zrobic takie loki??
POKAŻ KOMENTARZE (2)