Sposoby na piękne włosy - 20 prostych tricków

Nieważne, czy są grube czy cienkie, gęste czy delikatne. Każda z nas może mieć piękne, lśniące włosy. Oto kilka trików na ekspresową poprawę ich wyglądu.
Małgorzata Machnicka / 24.07.2008 12:41
Każda z nas marzy o tym by mieć piękne i lśniące włosy. Bo wiadomo, włosy są jedną z najpiękniejszych kobiecych ozdób. Co zrobić by ich wygląd zawsze był nienaganny? Przeczytajcie nasze porady!

1. Piękne włosy dzięki silikonowi

Włosy grube i kręcone będą się mniej puszyć, jeśli będziesz używać odżywek, masek czy lakierów z silikonem (w składzie rozpoznasz go pod nazwą Dimethicone). Kosmetyki z tym składnikiem są dużo lżejsze i delikatniejsze niż te na bazie olejku, nie obciążają włosów i nie pozostawiają na nich tłustej warstewki. Dodatkowo uelastyczniają włosy, podkreślając kształt loków.

Więcej o pielęgnacji włosów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (21)
/18.05.2018 08:53
Być może na każdego działa coś innego. Jestem wdzięczna , że trafiłam na kosmetyki Wax Pilomax i , że w końcu ma piekne i mocne włosy.
/02.03.2018 07:58
Polecam cudowne kosmetyki Wax Pilomax. Świetny skład i zadziwiające efekty. Te kosmetyki na prawdę dbają i chronią Twoje włosy.
/30.01.2018 21:15
A ja nie chciałam trików, tylko chciałam mieć wreszcie gęste i długie włosy. Dlatego za radą przyjaciółki zaczęłam brać kilka miesięcy temu tabletki biotebal, które zawierają dużą dawkę biotyny. No i efekty są super. Włosy mi bardzo urosły i mam dużo baby hair
POKAŻ KOMENTARZE (18)