POLECAMY

Sekret lśniących i gęstych włosów Hindusek

Tak gęste, że czasem nie da się ich objąć dłońmi i tak lśniące, że odbijają każdy promień słońca… Takie włosy ma większość Hindusek. Dowiedz się, jak one to robią, że mają takie piękne włosy i wypróbuj ich metodę! Gwarantujemy, że już po dwóch tygodniach zauważysz pierwsze zmiany.

Fot. Fotolia

Twoje włosy są suche i nie chcą się układać? A może są rzadkie i od najmłodszych lat stanowią twój największy kompleks? Możesz o tym zapomnieć, jak tylko poznasz tajemnicę pielęgnacji włosów kobiet w Indiach.

Polecamy: Pielęgnacja włosów od A do Z

Jeszcze więcej blasku!

Twoje włosy są gęste, ale przesuszone, zniszczone i matowe? Próbowałaś już najdroższych odżywek i zabiegów fryzjerskich mających zregenerować włosy, które pochłonęły sporą część twoich oszczędności i nic nie pomogły? Wiele kobiet przez to przechodzi dopóki nie pozna sekretu Hindusek. Oto i on: przed snem wcierają one we włosy i skórę głowy olej sezamowy lub kokosowy.

Po nałożeniu na włosy oleju i wtarciu go w skórę nałóż na włosy foliowy czepek oraz ręcznik i zostaw na noc. Rano umyj włosy nakładając szampon dwukrotnie i wcierając w końcówki swoją ulubioną odżywkę.

Jeszcze więcej włosów!

Przy włosach cienkich należy pamiętać o tym, aby nie wcierać we włosy i skórę głowy oleju częściej niż raz na 2 tygodnie. Zbyt częste stosowanie oleju przy cienkich i rzadkich włosach spowoduje, że będą się przetłuszczać i staną się oklapnięte.

Polecamy: Błędy w pielęgnacji włosów

Jak oleje działają na włosy?

Olej sezamowy - nawilża i wygładza włosy, a ponadto reguluje pracę gruczołów łojowych.

Olej kokosowy - zatrzymuje we włosach proteiny i jako jedyny wnika głęboko do wnętrza włosów, dzięki czemu intensywnie je nawilża i wzmacnia cebulki (co powoduje, że włosy mniej wypadają, a co za tym idzie - jest ich więcej)..

Oleje możesz kupić w hipermarketach lub w sklepach spożywczych z produktami orientalnymi lub zastąpić je oliwą z oliwek.

Jeszcze dobra wiadomość dla kobiet farbujących włosy. Oleje sezamowy i kokosowy chronią włosy przed słońcem, dzięki czemu kolor szybko nie płowieje.

Tagi: włosy, olej
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Hinduski mają przepiękne włosy. Na szczęście nikt nas nie oszukuje, że po wcieraniu oleju będziemy mieć więcej włosów, tylko będą mniej wypadać bo cebulki się wzmocnią. Tak naprawdę za grubość włosów odpowiadają GENY! Nikt kto ma od urodzenia 3 włosy na krzyż nie będzie miał bujnej fryzury - chyba że założy perukę albo sobie zagęści :p