Satin Hair - by włosy wyglądały piękniej, zdrowiej... olśniewająco!

Prostownica, suszarka i lokówka Braun Satin Hair to nowa linia produktów do stylizacji włosów, wykorzystująca technologię jonizacji. Dzięki niej włosy wyglądają zdrowo i są pełne blasku.
/ 11.02.2008 23:35
Prostownica, suszarka i lokówka Braun Satin Hair to nowa linia produktów do stylizacji włosów, wykorzystująca technologię jonizacji. Dzięki niej włosy wyglądają zdrowo i są pełne blasku.

Satin Hair – by włosy wyglądały piękniej, zdrowiej... olśniewająco!Błyszczące i gładkie w dotyku jak satyna – takie, według kobiet, są idealne włosy. Z przeprowadzonych na zlecenie Procter&Gamble badań wynika, że 87% Polek uważa, że to piękne włosy pozwalają czuć się dobrze, zwiększają pewność siebie i pomagają oczarowywać innych swoją atrakcyjnością. Mało tego, 80% polskich kobiet wyznaje zasadę, że wyglądające zdrowo
i olśniewająco włosy mają wpływ na efekt pierwszego wrażenia. Wyniki badań pokazują również, że polskie kobiety poświęcają na stylizację niewiele czasu, bo najczęściej od 5 do 15 minut. Z tego powodu trudno każdego dnia wyglądać pięknie. Włosy mają tendencję do niepotrzebnego puszenia, mogą się łamać i plątać, a na koniec dnia większość kobiet stwierdza, że nie jest zadowolona z ich wyglądu. Dodatkowo elektryzują się od wełnianych czapek, działających klimatyzacji i grzejników.
O naturalnym, zdrowym błyszczeniu można zapomnieć.

Aby rozwiązać problem trudnych do ułożenia fryzur i pozbawionych blasku włosów, marka Braun stworzyła linię produktów do stylizacji Satin Hair z funkcją jonizacji. Prostownica, suszarka i lokówka Satin Hair uwalniają strumienie ujemnych jonów, które osiadają na włosach - zwykle naładowanych dodatnio. Dzięki przeciwnej polaryzacji, ładunki przyciągają się i wzajemnie neutralizują. Włosy tracą elektrostatyczne właściwości i stają się bardziej gładkie i lśniące. O jonach można myśleć jak
o satynowych cząsteczkach, wnikających w każdy pojedynczy włos i w naturalny sposób odżywiających go. Jony na nowo dodają życia i przywracają oszałamiający blask włosów.

W skład linii Satin Hair wchodzą: prostownica SatinLiner, suszarka SatinPro oraz lokówka SatinStyler. Używanie wszystkich trzech produktów efektywnie poprawia wygląd włosów, ułatwia stylizację i zapewnia jej trwałe efekty. Linia Satin Hair, wykorzystując technologię jonizacji sprawia, że każdego dnia włosy olśniewają swoją gładkością i blaskiem, a kobieta zyskuje fantastyczne samopoczucie, którym oczarowuje otoczenie.

Marka Braun zadbała dodatkowo o to, aby urządzenia z linii SatinHair zachwycały nie tylko efektami stylizacji, ale także własnym wyglądem. Jest to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych kobiet, które
Satin Hair – by włosy wyglądały piękniej, zdrowiej... olśniewająco!W dzisiejszych czasach oceniają nie tylko jakość produktów, ale również ich design. Działania te doceniła prestiżowa organizacja International Forum Design of Hannover, stowarzyszająca autorytety i specjalistów z dziedziny wzornictwa przemysłowego, która przyznała prostownicy SatinLiner nagrodę za najlepszy design. iF product design award jest synonimem wysokiej jakości oraz zaangażowania producentów w innowacyjność wzornictwa. Dla konsumentów, którzy cenią nie tylko funkcjonalność, ale i wygląd, ta nagroda to gwarancja najlepszego połączenia obu cech.

Prostownica SatinLiner, wyposażona w technologię jonizacji, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Dodatkowo wydobywa blask i czar z każdego pasma. Wykorzystana w prostownicy technologia Satin Protect z unikalnymi płytkami ceramicznymi, powleczonymi enamelem, eliminuje tarcie po powierzchni włosa. Mikrostruktura płytek jest 3 razy bardziej gładka niż dotychczas, dzięki czemu SatinLiner nie szarpie i nie zadziera włosów, pozostawiając ich strukturę satynowo gładką.
Dla poprawienia komfortu w czasie użytkowania, prostownica SatinLiner została wyposażona w duży, kolorowy wyświetlacz LCD. W ten sposób kontrolowanie funkcji urządzenia jest o wiele łatwiejsze. Podobnie jak profesjonalne prostownice używane przez stylistów, SatinLiner nagrzewa się zaledwie w 30 sekund. Temperatura może być ustawiana skokowo co 5 stopni, w zakresie od 130 do 200 stopni Celsjusza. Rozwiązania te pozwalają dopasować temperaturę do każdego rodzaju włosów i indywidualnych potrzeb użytkowniczki. Mało tego, przycisk natychmiastowego podnoszenia temperatury podnosi ją w kilka sekund do 200 stopni, aby z łatwością wygładzić wszelkie nierówności niesfornych pasm i jednocześnie wydobyć ich satynowy blask.
Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła SatinLiner
w funkcję „strażak” - po 30 minutach braku aktywności prostownica automatycznie się wyłącza. Aby zwiększyć komfort użytkowania i bezpieczeństwo całej rodziny, obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna,

Sugerowana cena detaliczna: 299,00 PLN

Suszarka SatinPro posiada unowocześnioną technologię jonizacji, która wyraźnie poprawia wygląd włosów i wydobywa ich naturalny blask. Dzięki emitowanym jonom, pasma włosów nie elektryzują się i pozostają na dłużej gładkie i błyszczące. System Satin Protect kontroluje przepływ ciepłego i zimnego powietrza, zabezpieczając włosy przed przesuszeniem, dzięki czemu ich faktura pozostaje gładka w dotyku. Dla większego bezpieczeństwa każdego rodzaju włosów, ceramiczny moduł wewnątrz suszarki odpowiednio dystrybuuje ciepło, co zapobiega powstawaniu tzw. „gorących punktów”. Włosy są zdrowe i wyglądają olśniewająco.Satin Hair – by włosy wyglądały piękniej, zdrowiej... olśniewająco!
Moc SatinPro to aż 2200 Watt, dzięki czemu suszenie nawet grubych i długich włosów jest łatwe
i szybkie. Dodatkowo, aby stylizacja była skuteczna, SatinPro ma regulowane stopnie ciepłego
i zimnego nawiewu. 3 ustawienia gorącego podmuchu i 2 zimnego pozwalają zaadaptować urządzenie do indywidualnych potrzeb każdego rodzaju włosa i każdego rodzaju fryzury. Co więcej, dołączony do suszarki dyfuzor i nakładka skupiająca powietrze, ułatwiają stylizację, natomiast funkcja szybkiego wyrzutu zimnego powietrza utrwala jej efekt.
Marka Braun pomyślała również o ochronie długich włosów, które często są wciągane przez suszarki. SatinPro została wyposażona w specjalny filtr ochronny, zapobiegający wkręceniu włosów do wnętrza urządzenia. Dodatkowo, specjaliści marki Braun zredukowali głośność pracy suszarki do minimum, zwiększając tym samym komfort suszenia.

Sugerowana cena detaliczna: 249,00 PLN

SatinStyler to pierwsza lokówka marki Braun. Podobnie jak pozostałe produkty z linii Satin Hair,
została wyposażona w technologię jonizacji. Uwalnianie strumienia ujemnie naładowanych jonów zapobiega elektryzowaniu się włosów, a jednocześnie sprawia, że są one - niczym satyna - gładkie
i lśniące. SatinStyler wydobywa z każdego stylizowanego pasma naturalny blask.
Nowa lokówka marki Braun to wysokiej jakości urządzenie do kręcenia naturalnie wyglądających loków i fal na każdą okazję. Lokówka SatinStyler odpowiednio zatrzymuje ciepło, by równomiernie rozłożyć je na każdym loku. Kontroluje przepływ gorącego powietrza, aby pozostawić idealnie ułożone loki o gładkiej, satynowej fakturze. Tylko wtedy włosy wyglądają piękniej, zdrowiej...olśniewająco.
Lokówka Braun SatinStyler nagrzewa się w niecałe 60 sekund, a użytkowniczka dostosowuje jej ustawienia do własnych potrzeb. Temperaturę można ustawiać skokowo na 5 poziomach, w zakresie od 125 do 185 stopni Celsjusza. Tylko dzięki tak szerokiemu wachlarzowi ustawień każda kobieta ma pewność, że jej włosy będą wyglądały pięknie i zdrowo, a fryzura zostanie odpowiednio utrwalona. Stwarza to także więcej możliwości w czasie samej stylizacji. Najbardziej skomplikowane uczesania stają się proste w wykonaniu.
Marka Braun pomyślała także o bezpieczeństwie każdej użytkowniczki i wyposażyła SatinStyler
w funkcję „strażak” - po 30 minutach braku aktywności prostownica wyłącza się automatycznie. Obudowa prostownicy zawsze pozostaje chłodna, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo całej rodziny. Dla zwiększenia komfortu użytkowania funkcje lokówki można łatwiej kontrolować dzięki wyświetlaczowi LCD.

Sugerowana cena detaliczna: 249,00 PLN