POLECAMY

Regeneracja włosów po lecie

W czasie wakacji włosy wyglądają super, ale zaraz po nich tracą swój blask, stają się szorstkie, kruche i łamliwe.
Regeneracja włosów po lecie fot. FREE
Jeśli chcesz poprawić ich kondycję, wybierz się do fryzjera na zabieg regenerujący z użyciem keratyny. Do domowej pielęgnacji włącz maskę głęboko nawilżającą, używaj też olejku pielęgnacyjnego.

Jeśli chcesz poprawić kolor, wybieraj pianki koloryzujące lub delikatne farby bez amoniaku. Przez jakiś czas unikaj gorących urządzeń do stylizacji.


Niezbędna regeneracja włosów
Szczególnie teraz po każdym umyciu głowy pamiętaj o odżywce. Jeśli masz gęste włosy, sięgnij po mleczko lub sprej, którego nie trzeba spłukiwać.
Jeżeli są delikatne, użyj lekkiej odżywki, rozczesz włosy grubym grzebieniem i dokładnie ją spłucz.
Raz w tygodniu nałóż na włosy intensywnie nawilżającą maskę. Okryj głowę folią, potem ręcznikiem i zrelaksuj się w ciepłej kąpieli.


Zabiegi regenerujące włosy

Jeśli twoje włosy są w naprawdę fatalnej kondycji, polecamy zabieg InnerEffect marki Goldwell. Fryzjer łączy kilka składników w odpowiednim stężeniu. Ich zadaniem jest regeneracja włosów i zadziałanie na nie w zależności od potrzeb. Zabieg może dodać objętości, wygładzić włosy lub nawilżyć je.
Gdzie: Miłek Design, ul. Hoża 40, Warszawa, tel. 22 891 04 49, CENA: InnerEffect 50-80 zł.


Dbaj o gęstość włosów
.
Jeśli zauważyłaś, że po lecie twoje włosy zaczęły intensywniej wypadać, zadbaj o skórę głowy. Serum z faktorem wzrostu zawiera m.in. peptydy i biotynę. System nanocząsteczek wspiera transport odżywczych składników w głąb mieszków włosowych.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)