POLECAMY

Puszyste włosy - jak je układać

Wykorzystaj ich naturalną objętość. Mamy dla Ciebie propozycje dwóch fryzur dla puszystych włosów.
Puszyste włosy - jak je układać fot. FREE

Największym atutem puszystych włosów jest ich naturalna objętość, jakiej niejedna koleżanka na pewno ci zazdrości. Przed stylizacją sięgnij po obciążający je olejek, preparat anti-frizz albo wodę morską w spreju.


Seksowne upięcie

To piękna, superkobieca fryzura, idealna na randkę i na wieczorne wyjście. Zrobienie jej jest naprawdę proste. Włosy wystarczy przeczesać palcami i zebrać z tyłu głowy. Potem trzeba zwijać pojedyncze pasma i mocować je spinkami.

Wiatr we włosach

Z lekko falujących, gęstych włosów łatwo uzyskać fryzury wyglądające, jakby były czesane wiatrem. Podczas suszenia delikatnie ugniataj włosy, a potem przeczesuj je palcami (nie rozczesuj ich grzebieniem!). Pasma z czubka głowy przerzuć na przód, tworząc z nich długą, zakrywającą czoło grzywkę. Upinając ją z boku uzyskasz dziewczęcy efekt.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
A może prostowanie keratynowe? u mnie rozwiązało sprawę. Nie muszę ich prostować więc są w dobrej kondycji, zabiegi pielęgnacyjne działają na 100%. Polecam zapytać fryzjera o keratynę czekoladową Amazon Keratin, bo działa cuda!
/3 lata temu
Mam puszyste włosy i to nic, a nic nie pomaga.
/6 lat temu
Śliczne są
POKAŻ KOMENTARZE (4)