POLECAMY

Przygotuj włosy na wiosnę

Jak sprawić, żeby wraz z nastaniem wiosny, włosy zachwycały swoim pięknym i zdrowym wyglądem? Mamy na to sposoby!
Przygotuj włosy na wiosnę fot. Fotolia

Gdy na dworze robi się cieplej, wszystko rozkwita i budzi się do życia. Niestety przeważnie jest to też moment, w którym zdajesz sobie sprawę z tego, że po zimie Twoje kosmyki nie wyglądają najlepiej. Dlatego też zastosuj odpowiedni plan działania, aby przygotować włosy na nadejście wiosny!

1. Intensywna kuracja

Zafunduj swoim włosom intensywnie odżywiającą kurację. Wczesna wiosna to najlepszy czas, aby zastosować skoncentrowane kosmetyki. Sięgnij po 2 minutową Maskę Głęboko Regenerującą Pantene Pro-V, która pomoże nawilżyć przesuszone i zniszczone włosy, nadając im zdrowy i naturalny blask. Aby równomiernie rozprowadzić produkt na kosmykach, po nałożeniu maski, rozczesz je grzebieniem.

2. Płucz zimną wodą

Jaki jest prosty sposób na dodanie włosom blasku? Zadbaj o to, by podczas ostatniego płukania, zastosować zimną wodę. Chłodna woda pomoże zamknąć łuski włosa, a ten z kolei odwdzięczy Ci się pięknym blaskiem.

3. Sposób na rozdwojone końcówki

Zauważyłaś, że końce Twoich włosów są rozdwojone? Na szczęście nie musisz sięgać od razu po nożyczki. Pomóż kosmykom odzyskać zdrowy wygląd, stosując odpowiedni kosmetyk. Odkryj Serum Scalające Rozdwojone Końcówki Pantene Pro-V, które pomoże zregenerować łamliwe końcówki.

4. Odśwież kolor

Gdy słońce zaczyna świecić intensywniej, wszyscy zwracają też uwagę na kolor Twoich włosów, dlatego warto go odświeżyć. Wiosna to dobry moment na metamorfozę, być może wypróbujesz teraz jaśniejszy lub bardziej intensywny odcień?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)