Pokaz KADUS - OSCYLACJA

Kolekcja Oscylacja to zapowiedź najnowszych trendów fryzjerskich. Oscylacja to bogactwo form bez granic. Otwiera niezmierzone pola wyobraźni. Oscylując miedzi trendami a normami, poszerzamy przestrzeń twórczego działania. Obszar, który jest nowym doświadczeniem.
/ 15.01.2008 13:15
Kolekcja Oscylacja to zapowiedź najnowszych trendów fryzjerskich.

Oscylacja to bogactwo form bez granic. Otwiera niezmierzone pola wyobraźni. Oscylując miedzi trendami a normami, poszerzamy przestrzeń twórczego działania. Obszar, który jest nowym doświadczeniem.

Pokaz odbył się w listopadzie 2007 roku w Teatrze Bajka. Sala teatru zmieniła się tego dnia w salon desygnowany marką KADUS, gdzie mistrzowie grzebienia prezentowali propozycje fryzur dla pań, ceniących indywidualizm i nowatorskie spojrzenie na styl.

Połączenie kreatywnej sztuki fryzjerskiej oraz tańca ze światłem, piosenki z ruchem przeniosło licznie zgromadzona widownię w świat lat siedemdziesiątych. Na scenie królowały modelki oraz styliści, którzy zręcznymi ruchami tworzyli najmodniejsze w tym sezonie fryzury.

Dominowały koki, tzw. końskie ogony, asymetryczne i zdecydowane cięcia grzywki, ale również nowatorskie i odważne stylizacje.
Tłem do całego wydarzenia był dynamiczny, przewrotny w swej formie taniec.

Niespodzianką drugiej części imprezy był występ RENI JUSIS.
Na imprezie obecni byli przedstawiciele mediów i kultury, dziennikarze redakcji prasowych i telewizyjnych. Imprezę uświetnili swoja obecnością między innymi Dorota Miśkiewicz, Fiolka oraz Karol Strasburger z żoną.

Zobacz galerię fryzur

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)