Włosy jak z Instagrama fot. Adobe Stock

Piękne włosy jak z Instagrama? Ta maska działa cuda i kosztuje grosze

Na punkcie tej maseczki oszalały wszystkie instagramowe blogerki. Potrafi poprawić wygląd włosów już po pierwszym użyciu!
Małgorzata Machnicka / 27.02.2020 09:04
Włosy jak z Instagrama fot. Adobe Stock

Piękne, długie, gęste włosy to marzenie niemal każdej kobiety. Niestety, nawet jeśli uda nam się je zapuścić, wcale nie oznacza, że będą wyglądały jak z sesji zdjęciowych. Długie włosy wymagają nie tyle starannie przemyślanej pielęgnacji co... regularnej. A z tym większość z nas ma największy problem.

Jedną z najlepszych masek, która pozwoli uzyskać efekt włosów jak z reklamy niemal od razu, jest ta z linii Hair Food - bananowa maska od Garnier.

Maska Hair Food od Garnier w Hebe

Maska przeznaczona jest do włosów bardzo wymagających i suchych - czyli przede wszystkim tych rozjaśnianych i poddawanych wiecznym zabiegom stylizacyjnym. 

Maska ma cudowną, kremową formułę, którą bardzo przyjemnie się nakłada - już niewielka ilość produktu, potrafi pokryć całe pasma

maska hair food cena

Maski można używać na 3 sposoby:

  • jako spłukiwaną maskę - jej działanie można wzmocnić foliowym czepkiem lub ciepłym ręcznikiem,
  • jako spłukiwaną odżywkę, nawet pod prysznicem - po 2-3 minutach włosy zyskują zdrowy blask,
  • jako odżywkę bez spłukiwania - najlepiej nakładać ją tylko na końcówki włosów lub, jeśli są wyjątkowo długie, od połowy ich długości.

Maska cudownie pachnie - kompozycja jest naprawdę starannie przemyślana - nuty słodkiego banana, musujących cytrusów, cierpkiego ananasa mieszają się z mlekiem z orzechów laskowych, kokosem, jabłkiem, nutami piżma, wanilii i drzewa sandałowego.

W linii Hair Food od Garniera jest 5 masek do wyboru: 

  • odżywcza do włosów bardzo suchych (bananowa),
  • nadająca blask do włosów farbowanych (z goji),
  • regenerująca do włosów zniszczonych (papaya)
  • wygładzająca do włosów suchych i niesfornych (macadamia)
  • nawilżająca do włosów normalnych i suchych (aloesowa)

     

Maska Hair Food - cena

Maski w regularnej cenie kosztują 25,99 złotych. Teraz kupisz je w promocyjnej cenie w drogeriach Hebe. Kosztują 19,99 złotych za 390 ml.

Więcej informacji o promocjach: