Philips suszarka fot. Materiały prasowe

Spersonalizowana ochrona z nową suszarką z technologią SenseIQ

Nowe suszarki Philips z technologią SenseIQ zapewniają pielęgnację skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb każdej kobiety.
Redaktorki Polki.pl / 17.10.2019 11:22
Philips suszarka fot. Materiały prasowe

Philips przedstawia nową suszarkę do włosów Philips z technologią SenseIQ - rozwiązaniem umożliwiającym spersonalizowaną stylizację włosów, które odczytuje ich temperaturę i dostosowuje się do niej.

Badanie Philips Global Beauty Index 2019 pokazało, że suszarki do włosów są najczęściej stosowanym przez kobiety na całym świecie urządzeniem do pielęgnacji urody w warunkach domowych. Jednak wiele z nas ma wrażenie, że używane przez nich suszarki nie uwzględniają unikalnych potrzeb ich włosów. Też tak masz? A może obawiasz się o utratę nawilżenia włosów podczas ich suszenia?

Na szczęście jest nowe rozwiązanie. Suszarka Philips z technologią SenseIQ została zaprojektowana z myślą o indywidualnych potrzebach każdej kobiety. Dzięki technologii SenseIQ ta innowacyjna suszarka mierzy temperaturę włosów i dostosowuje do niej temperaturę strumienia powietrza.

Technologia SenseIQ

Cyfrowy czujnik podczerwieni nieustannie monitoruje temperaturę włosów, a nie strumienia powietrza, gwarantując poziom ochrony dopasowany do indywidualnych potrzeb. Inteligentny mikroprocesor analizuje dane rejestrowane przez czujnik i dostosowuje temperaturę strumienia powietrza ponad 12 tysięcy razy podczas sesji suszenia, zapobiegając przegrzaniu włosów.

Dzięki zastosowanej technologii automatycznego pomiaru i dostosowania temperatury Twoje włosy zachowują nawet 95% ich naturalnego nawilżenia w trakcie suszenia, dzięki czemu są piękne, zdrowe i lśniące.

Eleganckie wzornictwo

Suszarka Philips SenseIQ została zaprojektowana z myślą o oczekiwaniach kobiet, które poszukują rozwiązań dostosowanych do indywidualnych nawyków pielęgnacyjnych i trybu życia, dlatego oferuje idealne połączenie szybkości i stylu.

W tej wyjątkowej suszarce zastosowano innowacyjną konstrukcję grzałki, wentylatora i silnika, która gwarantuje o 30% szybszy efekt suszenia, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów zapewniających wygodę i łatwość użytkowania.

suszarka Philips SenseIQ
fot. Materiały prasowe

3 inteligentne nasadki

Suszarka Philips SenseIQ posiada 3 dodatkowe nasadki: dyfuzor, koncentrator lub masażer, a urządzenie samo automatycznie rozpozna, czy korzystasz z dodatkowego akcesorium. Wybierając dyfuzor lub koncentrator suszarka dostosuje ustawienia temperatury i nawiewu tak, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Masażer, wytwarzając delikatne wibracje, relaksuje skórę głowy, stymulując naturalny przepływ substancji odżywczych do włosów.

Inteligentne programy cyfrowe

Urządzenie posiada 5 cyfrowych programów suszenia: 3 tryby z nasadkami – stylizacja, loki oraz relaksujący masaż skóry głowy, a także szybki i delikatny. Dodatkowo tryb manualny pozwala dostosować ustawienia temperatury i siły nadmuchu do twoich indywidualnych oczekiwań.

Rekomendowane cena suszarki Philips SenseIQ wynosi 1299zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)