POLECAMY

Holograficzne włosy to przy tym nuda! Poznajcie trend, który zdobywa coraz większą popularność

Zdecydujecie się na takie szaleństwo?
Karolina Kalinowska / 11 miesięcy temu
Holograficzne włosy to przy tym nuda! Poznajcie trend, który zdobywa coraz większą popularność fot. FREE

Za najnowszymi trendami w koloryzacji włosów chyba już nikt nie nadąża... Niedawno mówiłyśmy o holograficznych włosach, różowych, siwych, a nawet pomarańczowych. To, co było modne jeszcze kilka miesięcy temu odchodzi do lamusa. Teraz na topie są... perłowe włosy.

Perłowe włosy na lato 2017

W dzisiejszych czasach najważniejsze są media społecznościowe. To ich użytkownicy decydują, o tym, co jest fajne i zasługuje na zainteresowanie, a czego nie warto promować. Tak samo było z hashtagiem #pearlhair. Zaczął zdobywać coraz większą popularność, a coraz więcej serwisów zaczęło pisać o nowym trendzie w koloryzacji włosów.

Dziewczyny oszalały na punkcie tego koloru włosów. Blorange podbija cały Instagram!

fot: Instagram od lewej: @siocleo i @hotonbeauty

Do wykonania perłowej koloryzacji są wykorzystywane różne kolory i tony farb. Lawenda łączy się z błękitem, bladym różem, a nawet grafitem i bielą. Tutaj nie chodzi o zrobienie zwykłych pasemek, to bardzo trudna metoda, którą są w stanie wykonać tylko doświadczeni fryzjerzy i styliści fryzur.

Tworzenie efektu widocznego na zdjęciach wymaga czasu i cierpliwości, nie jest to możliwe po jednej wizycie w salonie fryzjerskim. Perłowy kolor jest najlepiej widoczny na włosach w kolorze jasnego blondu

Koloryzacja sombre - zobacz najmodniejsze fryzury!

fot: Instagram od lewej: @obnoxioushair i @chitabeseau

Pamiętajcie, że takie włosy wymagają specjalnej opieki. Należy używać szamponów, które zapobiegają powstawaniu ciepłych refleksów, bardzo ważna jest również ochrona przed działaniem wysokiej temperatury i nakładanie nawilżających odżywek .

Co myślicie o nowym trendzie? Podoba się wam?

Jak wybrać najlepszą odżywkę do włosów?

fot: Instagram od lewej: @limecrimemakeup i @outcastbarcelona

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)