włosy, regeneracja, po lecie, pielęgnacja fot. FREE

Odżywianie włosów po lecie

Wczesna jesień to odpowiedni moment, aby odżywić włosy. Pomogą ci w tym olejki i zabiegi fryzjerskie.
/ 14.09.2011 06:36
włosy, regeneracja, po lecie, pielęgnacja fot. FREE
Odżywcze olejki
Po lecie długie włosy mają tendencję do puszenia się i plątania. Olejki pomogą ci nad nimi zapanować. Ostatnim kosmetycznym hitem jest olejek arganowy. Spośród obecnie produkowanych olejków kosmetycznych posiada on najbogatsze właściwości pielęgnacyjne. Regeneruje, nawilża i chroni włosy.
Wybieraj olejek w jak najczystszej postaci. Nakładaj go na umyte, wilgotne włosy od połowy długości. Jeśli nałożysz olejek za blisko skóry głowy, włosy mogą wyglądać na przetłuszczone. Wypróbuj: Olejek intensywnie nawilżający (Rene Furterer, 100 ml, 118 zł, w perfumeriach); Olejek arganowy Seliar (Echosline, 30 ml, 32 zł, w salonach); Maseczka z olejem arganowym (Schwarzkopf Professional, 100 ml, 85 zł, w salonach).


Brazylijska keratyna
Zniszczone, puszące się włosy możesz poddać terapii brazylijską keratyną QOD. Podczas zabiegu fryzjer nakłada na włosy produkt, następnie prostuje je za pomocą szczotki i suszarki. Pod wpływem ciepła cząsteczki keratyny uzupełniają uszkodzone miejsca we włosach. Po zabiegu włosy stają się wygładzone i lśniące, są mniej podatne na łamanie. Efekt wygładzenia utrzymuje się przez 2-5 miesięcy.
Gdzie: Salon Venus , Blue City, Al. Jerozolimskie 179, lok. 58, Warszawa, tel. 22 311 71 25, Cena: 300-1000 zł.


Jakie maski do włosów są najlepsze? Sprawdź>>>
Tagi: włosy, olejek