Nowa promocja marki Zelmer - wygraj kosmetyki "TAFT"!

Nowa promocja marki Zelmer - kup urządzenie do stylizacji włosów i odbierz zestaw kosmetyków "TAFT"! Może się skusisz?
/ 31.05.2012 12:00

Wiosna i okres letni to trudny czas dla naszych włosów. Wysoka tempratura, szalone wakacyjne stylizacje, działanie promieni słonecznych- to wszystko sprawia, że nasze włosy niszczą się, matowieją i nie chcą się układać. Dlatego też Zelmer przygotował specjalną promocję, dzięki której kompleksowo zadbasz o swoją fryzurę.

Zobacz też: Prostownica czy suszarka prostująca włosy – co jest lepsze i dlaczego?

Wysokiej jakości urządzenia do stylizacji włosów, z takimi rozwiązaniami jak jonizacja, zimny nawiew powietrza czy ceramiczne powłoki grila suszarki chronią włosy przed przesuszeniem, zapobiegają elektryzowaniu się włosów i   ułatwiają ich rozczesywanie. Produkty te w połączeniu z najnowszą linią kosmetyków Taft Heat Styles tworzą duet doskonały, który w  stopniu zadba o Twoje uczesanie.  W promocji wystarczy kupić dowolny produkt Zelmer do stylizacji włosów (suszarka, prostownica, lokówka, suszarko-lokówka) zarejestrować się na stronie niezawodniepiekna.pl, wysłać skan dowodu zakupu oraz kodu kreskowego z opakowania i gotowe- trzyczęściowy zestaw produktów Taft już jest Twój!

Konkurs marki Zelmer - weź udział!

Zobacz też: Uważaj na suszarki do włosów

To jednak nie wszystko! Zelmer również jest gotów opłacić Twoje roczne wizyty w ulubionym salonie fryzjerskim. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie o nagrodę główną, jest wysłanie zdjęcia stylizacji fryzury własnego pomysłu.

Zobacz też: Akcesoria do farbowania włosów

Promocja potrwa od 1 czerwca do 31 lipca 2012. Poza materiałami POS w punktach sprzedaży promocja wsparta jest specjalnie stworzonym microsite www.niezawodniepiekna.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o Promocji.

Zobacz też: Turban zamiast fryzury - jak to się nosi?