POLECAMY

Niezbędne akcesoria do włosów

To warto mieć, aby w każdej chwili wykreować piękną fryzurę
Niezbędne akcesoria do włosów fot. FREE

Niezbędne akcesoria do włosów:

  • Prostownica lub płaska szczotka. Prostownicy używaj okazyjnie. Zawsze z kosmetykami ochronnymi. Wyprostuj włosy na całej długości poza końcówkami (te podwiń). Zamiast prostownicy możesz użyć płaskiej szczotki o dużej powierzchni (polecamy akcesoria profesjonalnych marek - dostępne w salonach).
  • Szampon na sucho. Przyda się do odświeżenia fryzury w ciągu dnia, np. po siłowni. Jest jak puder (zwykle w aerozolu), który wyciąga z włosów brud i tłuszcz. Ma go w swojej ofercie np. Klorane (szukaj w aptekach).
  • Sprej odświeżający włosy. Też w wersji "wyszłam rano, wracam nocą". Polecamy Ocean Mist salonowej marki Ref., po którym włosy lekko się kręcą, jak po wyjściu z morza. I tak też pachną.
  • Wałki lub lokówka. Za pomocą lokówki szybciej uzyskasz efekt, ale przed jej użyciem koniecznie wysusz włosy. Zamiast wałków możesz jako papiloty wykorzystać chusteczki. Po ich zdjęciu nie rozczesuj włosów szczotką, bo powstanie afro. Rozgnieć je palcami i gotowe.
  • Spinki, opaski. To detale, które zmienią codzienną fryzurę w wieczorową. Opaski nosimy wysoko nad czołem, w tej roli mogą też wystąpić chustki lub szaliczki.
Tagi: włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
s