POLECAMY

Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów

Jak niechirurgicznie uzupełniać ubytki włosów, na czym polega metoda Implant Micro Derme – opowiada Ryszard Gzela, właściciel kliniki niechirugicznego uzupełniania włosów Handsome Men.
Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów

Na czym polega niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów?

Jest to nowatorska metoda – Implant Micro Derme – opracowana w naszej klinice przy współpracy ośrodków badawczych w Japonii oraz USA. W największym skrócie polega ona na precyzyjnym wszczepianiu pojedynczych włosków w cieniutką jak pergamin mikroskórę. Gotową fryzurę osadza się na głowie pacjentki. Cała struktura idealnie przylega do naturalnej skóry, a przy tym pozwala jej oddychać. Nowe włosy nie mają takich ograniczeń, jak standardowa peruka albo tupet. Można w nich spać, pływać, jeździć na rowerze, tańczyć; jednym słowem: prowadzić normalne życie. Co ważne, kształt fryzury jest dopasowany do urody. Nasi klienci mogą liczyć na konsultacje ze specjalistami, którzy doradzą im rodzaj i barwę włosów, najlepszy sposób pielęgnacji, a nasze stylistki np. dobiorą odpowiedni kształt fryzury do owalu twarzy.

Zobacz też: Od czego zależy kondycja Twoich włosów?

W jakich sytuacjach stosuje się takie zabiegi?

Ich celem jest radykalne poprawienie wyglądu pacjentki. Kobieta, która ma rzadkie, cienkie włosy lub wskutek choroby czy jakiegoś wypadku doznała poważnego ubytku owłosienia głowy – czuje się nieatrakcyjna, traci pewność siebie i radość życia. Problem z fryzurą staje się jej obsesją i osobistym dramatem. Trudno się temu dziwić, bo przecież piękne, zadbane włosy to niemal na całym świecie nieodłączny element kobiecości.
Z tego zabiegu może skorzystać każdy: gwiazda kina i estrady, osoba publiczna, biznesmen, a także zwykły człowiek „z ulicy”. Zabieg jest też polecany dzieciom, które wskutek jakichś okoliczności utraciły włosy. Możliwa jest pomoc w każdym przypadku łysienia.

Czy do wykonania takiego zabiegu istnieją jakieś przeciwwskazania zdrowotne?

Tego typu zabiegi były wielokrotnie testowane pod względem dermatologicznym. Nie ma żadnych przeciwwskazań do ich stosowania – potwierdzają to opinie lekarzy. Zabiegi te nie wywołują alergii, podrażnień skóry ani urazów. Są też bezbolesne – do ich wykonania nie potrzebujemy narzędzi chirurgicznych.

Zobacz też: Jak dbać o włosy?

A jeśli pacjentka chciałaby przedłużyć włosy lub nadać im inną formę?

Istnieje wiele specjalistycznych zabiegów, niedostępnych w standardowych zakładach fryzjerskich, które pozwalają stworzyć każdą fryzurę. Można mieć włosy proste albo loki, z grzywką lub bez grzywki, nosić warkocz i kok, zrobić modne pasemka, a nawet naturalnie wyglądające odrosty. Co bardzo ważne, takie metody zagęszczania oraz przedłużania włosów nie niszczą własnego owłosienia, nie obciążają naturalnych włosów ani ich nie uszkadzają.
Nowe fryzury, które uzupełniają ubytki owłosienia, są nie do odróżnienia od prawdziwych. Stosowane współcześnie innowacyjne rozwiązania i technologie pozwalają na doskonałe uzupełnienie każdego rodzaju ubytku włosów. Idealnie imitują one własne owłosienie. Jest to możliwe, gdyż fryzura zostaje jak najlepiej dopasowana do typu urody oraz preferencji stylistycznych.

Materiał przygotowany przez klinikę Handsome Men

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Ja również chciałam zagęścić i przedłużyć włosy nieznaną wówczas metodą ( skrzętnie skrywaną).Wybrałam się do Warszawy.Jakie było moje zdziwienie,że są to zwykłe peruki.Pewnie dla kobiet,które straciły włosy,jest to bardzo przydatne i pomocne.Mężczyznom jednak bardziej pasuje łysina.
/3 lata temu
Ten zabieg 19 lat temu kosztował mnie 4000 złotych. Może sobie pan zamówić u charakteryzatora teatralnego lepszy tupecik.. Ja przez pana Gzelę zostałem niedoinformowany. Gdybym wiedział ,że to peruczka przyklejana na plastry to w ogóle bym się na to nie pokusił. Te plastry były dla mnie za drogie. Po pół roku peruka wyłysiała. To jest dla ludzi ,którzy mają pieniążki. Mnie nie było stać aby co 6 miesięcy wydawać 4000 złotych na nową peruczkę ,którą też przyklejałem do glacy na obustronny klejący plaster do klejenia wykładzin dywanowych.. Łyse jest piękne....
/3 lata temu
Tej firmy nie można nazwać kliniką.To tylko lepszy zakład fryzjerski. Zostałem trochę nabity w butelkę.To było jakieś 19 lat temu i po pół roku ten tupecik na plastry wyłysiał. Przyjechałem go zagęścić i zostałem odesłany do charakteryzatora teatralnego w lokalnym teatrze i czekałem na zagęszczenie tupeciku.Te pan mnie olał. Od 17 lat golę się na łyso i jest lepiej . Po prostu kupiłem sobie drogi kompleks.
POKAŻ KOMENTARZE (1)