fryzura, neohippie fot. FREE

Neohippie w 3 minuty

Wybierasz się na imprezę? Postaw na proste włosy! W tym roku poczuj ducha lat 70. i dowiedz się, jak wykonać taką fryzurę krok po kroku.
/ 23.05.2012 19:59
fryzura, neohippie fot. FREE

Gładkie pasma
Są tłem dla całej reszty – mocnego make-upu i imprezowej kreacji. Postaraj się jednak, aby wyglądały naturalnie i nie były wyprostowane żelazkiem na blachę.


1. Nawet jeśli twoje włosy nie mają tendencji do puszenia się, nałóż na nie po umyciu odrobinę kremu, który je wygładzi.


2. Susz je z pochyloną głową i przeczesuj płaską szczotką.


3. Jeśli twoje włosy mają tendencję do kręcenia się, po wybranych pasmach przesuń rozgrzaną prostownicę (ale nie rób tego superdokładnie, tak aby efekt nie wyglądał sztucznie).Na jakie okazje:
Długie włosy, gdy są zadbane, zawsze wyglądają pięknie. A jeśli dodatkowo je wyprostujesz, zamienisz się w prawdziwą uwodzicielkę. Rozpuszczone włosy działają na wyobraźnię mężczyzn i dlatego właśnie taka fryzura najlepiej sprawdzi się na randce.


Dla jakich włosów:
Przede wszystkim zdrowych. W takiej fryzurze bowiem na jaw wyjdą wszystkie niedoskonałości twoich kosmyków. Dlatego tak ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja.

 
Tagi: włosy