Pantene, Nature Fusion fot. serwis prasowy

Nature Fusion Pantene Pro-V

Pantene Pro-V przedstawia kolekcję Nature Fusion - inspirowaną naturą, wspartą przez naukę. Dla widocznie mocniejszych włosów, bardziej odpornych na szczotkowanie i stylizację - aż do 30 razy.
/ 28.10.2011 15:40
Pantene, Nature Fusion fot. serwis prasowy
Pantene Pro-V Nature Fusion to wyjątkowa kombinacja natury i nauki dla mocnych i pięknych włosów. Za pomocą 4 prostych zabiegów pielęgnacyjnych - oczyszczania, odżywiania, odbudowy i ochrony – linia zapewni kompleksową pielęgnację włosom cienkim i delikatnym, pomagając odbudować je od cebulek aż po same końce, by były do 30 razy widocznie mocniejsze.

O ile o oczyszczaniu i odżywianiu pamięta większość kobiet, konieczność regularnej odbudowy i ochrony włosów nie jest już tak oczywista. Wiele kobiet sięga po maskę i serum dopiero wówczas, gdy zauważą, że ich włosy stały się osłabione, straciły blask i nie wyglądają zdrowo. Tymczasem produkty do intensywnej regeneracji i ochrony powinny zostać wpisane do regularnej pielęgnacji włosów, by na stałe utrzymać je w dobrej kondycji, mocne i lśniące. Regularna regeneracja i ochrona włosów pomaga jeszcze lepiej wzmocnić włosy i ochronić je przed czynnikami zewnętrznymi czy intensywną stylizacją, a dodatkowo sprawia, że włosy stają się jeszcze bardziej lśniące, gładkie i łatwiejsze w stylizacji. Maska działa bowiem dużo silniej niż zwykła odżywka i pomaga jeszcze dokładniej domknąć łuski włosów. Dzięki temu są one wzmocnione od nasady, aż po końce. Tak oczyszczone, odżywione i zregenerowane włosy zasługują jeszcze na specjalną ochronę, czyli regularne stosowanie serum. Ten ostatni krok kompleksowej pielęgnacji pomaga nie tylko zabezpieczyć włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także na dłużej zachować rezultaty wcześniejszych zabiegów pielęgnacyjnych.


4 kroki do pięknych włosów z Pantene Pro-V Nature Fusion:Krok 1: Oczyszczanie
Pielęgnacja włosów linią Pantene Nature Fusion rozpoczyna się od ich dokładnego oczyszczenia szamponem Pantene Pro-V Nature Fusion, który pozostawia włosy miłe w dotyku i wyraźnie mocniejsze. Produkt został wzbogacony o unikalny kompleks Cassia, który tworzy na powierzchni włosa warstwę ochronną, pomagającą chronić włosy przed uszkodzeniami podczas szczotkowania.

Krok 2: Odżywianie
Po dokładnym oczyszczeniu włosy powinny zostać wzmocnione i głęboko odżywione od nasady aż po same końce odżywką Pantene Pro-V Nature Fusion, która idealnie uzupełnia działanie szamponu Pantene Nature Fusion.
Krok 3: Odbudowa
Następnym krokiem do wzmocnienia włosów jest ich intensywna regeneracja z Maską intensywnie odbudowująca Pantene Pro-V Nature Fusion, która przywraca włosom optymalny poziom nawilżenia i chroni je przed uszkodzeniami. Maska zawiera aż 2 razy więcej substancji odżywczych niż zwykła odżywka do spłukiwania. Powinna być stosowana raz w tygodniu.

Krok 4: Ochrona
Serum wzmacniające Pantene Pro-V Nature Fusion jest doskonałym uzupełnieniem i wzmocnieniem działania trzech pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych. Pozostawia włosy jeszcze mocniejsze, lśniące i jedwabiście gładkie. Dodatkowo zmniejsza ich puszenie się oraz ułatwia rozczesywanie. Serum można aplikować zarówno na suche, jak i mokre włosy. Produkt może być stosowany codziennie.Tylko regularne stosowanie 4 powyższych kroków zapewnia włosom kompleksową pielęgnację i sprawia, że staną się do 30 razy widocznie mocniejsze. –  Szampon i odpowiednio dobrane do potrzeb włosów produkty do odżywiania i regeneracji to podstawa właściwej pielęgnacji włosów – mówi dr Frauke Neuser, ekspert naukowy Procter & Gamble. – Odżywka, maska i serum doskonale uzupełniają działanie szamponu Pantene Pro-V Nature Fusion. Wspólnie pozwalają wydobyć z włosów prawdziwe kobiece piękno – dodaje dr Frauke Neuser.

Ceny:
Pantene Pro-V Nature Fusion szampon 250 ml – 10,99 zł, 400 ml – 14,99 zł
Pantene Pro-V Nature Fusion odżywka 200 ml – 10,99 zł
Pantene Pro-V Nature Fusion maska intensywnie odbudowująca 200 ml – 16,99 zł
Pantene Pro-V Nature Fusion serum wzmacniające 150 ml – 16,99 zł