POLECAMY

Seksowni polscy brodacze!

Coraz więcej sławnych Polaków zapuszcza brody. Zobaczcie ranking najprzystojniejszych polskich brodaczy!

Coraz więcej sławnych Polaków zapuszcza brody. Zobaczcie ranking najprzystojniejszych polskich brodaczy!

Polacy z brodą!

fot. ONS/ kolaż Polki.p

Słynni brodacze jak Brad Pitt, Johny Depp, Ben Afflec, Jared Leto, czy David Beckham uchodzą za najprzystojniejszych facetów na świecie. Ich kilkudniowe zarosty wprawiają w zachwyt miliony kobiet! W ślady swoich kolegów zza oceanu podąża coraz więcej sławnych Polaków! Czyżby drapiące policzki stały się kolejnym fetyszem nowoczesnych kobiet? Bardzo możliwe! Okazuje się, że słabość do zarośniętych facetów wynika z ewolucji! Jak wynika z badań, broda to bardzo silny sygnał socjoseksualny! Według naukowców, najmocniej na kobiety działa zarost trzydniowy – świadczy o męskości, dominacji, wojowniczości i dojrzałości.

Zobaczcie nasz ranking 15 polskich celebrytów, którym zarośnięte policzki dodały charakteru, zadziorności i seksapilu. Co o nich sądzicie?

 

Miejsce 1 - Radzimir Dębski

Radzimir Jimmy Dębski odziedziczył chyba najlepsze geny swoich słynnych rodziców rodziców. Urodą przypomina mamę, piosenkarkę Annę Jurksztowicz, a talent do komponowana odziedziczył po znanym ojcu, Krzesimirze Dębskim. A do tego ta piękna broda...

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 2 - Stanisław Karpiel - Bułecka

Zarośnięty Staszek Karpiel - Bułecka od 1997 roku trenuje Narciarstwo Freestylowe i jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w tej dyscyplinie. Jest także liderem podhalańskiego zespołu Future Folk. Wysportowany artysta - takich kochamy najmocniej!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 3 - Antoni Pawlicki

Aktor znany głównie z serialu "Czas Honoru" rozkochał w sobie kobiety nie tylko talentem aktorskim, ale także nieprzeciętną urodą (w tym brodą).

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 4 - Filip Bobek

Aktor znany głównie z ról w "BrzydUli" i "Prosto w serce" nigdy nie nosi się "na gładko". Dwudniowy zarost dodaje jego subtelnej urodzie męskości!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 5 - Mikołaj Krawczyk

Aktor a od niedawna wokalista zespołu Rockoholic nosi brodę od kiedy spotyka się z Agnieszką Włodarczyk. Mamy chyba ten sam gust, aż chce się zacytować słowa jego piosenki "Wykochaj mnie (nas) na śmierć!".

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 6 - Wojciech Mecwaldowski

Wojtek Mecwaldowski ma tylko 34 lata, a wszyscy uważają, że wygląda na więcej. Czyżby broda dodawała mu powagi? Nam jego wizerunek jak najbardziej odpowiada!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 7 - Paweł Małaszyński

Aktor, muzyk, autor tekstów - niemal każda Polka ma słabość to tego utalentowanego przystojniaka. Z brodą czy bez - Paweł jest zawsze do schrupania!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 8 - Borys Szyc

Borys dla roli filmowej zrobi wszystko - przytyje, schudnie, zapuści wąsy, ogoli się na łyso. Choć lubimy te jego "artystyczne metamorfozy", na co dzień zdecydowanie wolimy go z dobrze przystrzyżoną fryzurą i kilkudniowym, zadbanym zarostem.

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 9 - Marcin Dorociński

Ten utalentowany aktor został oficjalnym ambasadorem ogólnopolskiej kampanii WWF na rzecz ochrony rysiów nizinnych w Polsce! Organizacja nie mogła znaleźć lepszego reprezentanta. Marcin jest jak kot (może być ryś), niby drapiący, a taki milusi!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 10 - Maciej Zakościelny

O tym, że przystojny Maciek Zakościelny jest świetnym aktorem wie każdy, ale czy wiecie, że przez wiele lat trenował karate, a do tego potrafi grać na skrzypcach, fortepianie i bębnach afrykańskich? Chapeau bas! My uwielbiamy go także za jego wierność trzydniowemu zarostowi!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 11 - Marcin Prokop

Ten zdolny dziennikarz i felietonista pociąga nas nie tylko swoim intelektem i poczuciem humoru, ale także nieprzeciętną urodą. Dlaczego wygląda tak dobrze? Bo nosi brodę, która optycznie zmniejsza jego pucołowate policzki jak u dziecka!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 12 - Piotr Adamczyk

Aktor zerwał z wizerunkiem grzecznego i poukładanego gentlemana i od jakiegoś czasu nosi brodę! Dla nas jednak zawsze będzie wyglądał jak anioł.

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 13 - Mateusz Damięcki

Niemal każdy mężczyzna co jakiś czas eksperymentuje z zarostem, pozwalając mu od czasu do czasu odrosnąć. Mateusz wybrał styl "na muszkietera"!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 14 - Hubert Urbański

Media plotkarskie donoszą, że Hubert Urbański przeżywa kryzys wieku średniego. Rozwiódł się, zrobił tatuaż na palcach i zapuścił brodę. My trzymamy za niego kciuki - ten brodacz jeszcze nam pokaże na co go stać!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

 

Miejsce 15 - Wojciech Łozowski

Łozo lubi bawić się modą i eksperymentować ze swoim wyglądem. Media donoszą, że w tej kwestii w ostatnim czasie trochę się "zapuścił". Nic nie szkodzi, wybaczamy!

Polacy z brodą!

Fot. ONS

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
Utrzymanie zarostu w należytym porządku to nie jest łatwa sprawa. Ja akurat golę się na gładko i rzeczywiście Braun Series 9 jest niezastąpiony. Wcześniej golenie to nie było nic przyjemnego. Podrażniona skóra wyglądała okropnie. Cieszę się, że zdecydowałem się kupić tak dobrą golarkę. Cena jest dosyć wysoka, ale to jednorazowy wydatek na lata.
/rok temu
Moja żona uwielbia zadbany zarost i dlatego zdecydowałem się na zakup dobrej maszynki. Kupiłem Brauna Series 9 i jestem bardzo zadowolony. Nigdy wcześniej golenie nie było tak proste i przyjemne. Golarka daje możliwość golenia na mokro więc moja skóra w ogóle nie jest podrażniona po goleniu.