POLECAMY

Najnowsze trendy – fryzury damskie

Ogromna różnorodność kształtów i form fryzur! Na wybiegach królują rozmaite cięcia, uczesania i kolory. Zobacz najnowsze trendy w damskim fryzjerstwie i wybierz coś dla siebie!
Najnowsze trendy – fryzury damskie

Wiosna na rudo

To świetny czas na metamorfozę. Zmienia się pora roku, jeśli chcesz zmienić coś w sobie zainwestuj w supermodny ognisty kolor na włosach.

Blond nie daje za wygraną

Mimo że blond jest popularny już od kilku sezonów, jego dobra passa nie gaśnie. Szczególnie ten kolor upodobały sobie ostatnio modelki. Bardzo jasny zimny blond będzie idealnie prezentował się na krótkich włosach (jest to też pewien zabieg funkcjonalny, ponieważ bardzo rozjaśnione włosy szybko się niszczą). Jeśli nie lubisz lodowych blondów, pomyśl o ciemniejszym odcieniu, który nada Ci blasku.

Krótkie cięcia

Bardzo krótkie cięcia a’la chłopczyca pozostają nadal modne. Szczególnie jeśli masz ciemne włosy. Nie bój się podgolić części włosów, mimo że ta fryzura modna jest już od 2008 roku, nadal zyskuje wiele fanek wśród gwiazd.

Warkocze

Znów wracają do łask! W dodatku każdy rodzaj jest dobry, od zwykłego prostego warkocza, przez warkocze na czubku głowy, dobierane, do niedbale zaplecionych węzłów – liczy się Twoja kreatywność!

Zobacz także: Metamorfozy Kasi Zielińskiej

Retro

Styl uczesania modny od jesieni ubiegłego roku. Wiosną nadal możesz powracać do lat 40-tych i układać włosy w fale.

Długie włosy

Znów cofamy się do przeszłości. Najmodniejsze są włosy „czesane wiatrem”, takie jak w latach 70-tych. Rozdziel włosy przedziałkiem, zarówno na czubku głowy, jak i na boku. Nie przesadzaj ze zbytnią stylizacją, pozwól się włosom ułożyć naturalnie.

Kok

I znów powrót do lat z młodości naszych mam. Dozwolone są wszelkie wariacje na temat koków. Możesz zrobić go na czubku głowy, natapirować do granic możliwości lub zawiązać jak węzeł. Modne są także proste upięcia, które robi się kilka minut.

Ozdoby

Wszelkie możliwe opaski, królicze uszy, piórka i kokardki możesz bez oporów założyć na głowę. Takie dodatki lepiej zaprezentują się przy upiętych włosach.

Zobacz także: Fryzury damskie - GALERIA

Nie bój się eksperymentów. Tej wiosny możesz zaszaleć i pobawić się trendami.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Ta krótka fryzurka jest niesamowita! Gdybym tylko miała proste włosy, nie zastanawiałabym się ani chwili dłużej. Niestety moje włosy się lekko kręcą, a pogodę mamy jaką mamy przez cały rok i nawet modelowanie nic tu nie da! :(