POLECAMY

Najmodniejsze fryzury ślubne 2015

Przeczytajcie, jakie trendy fryzjerskie panują w sezonie ślubnym 2015. Razem z naszym ekspertem - stylistą fryzur odkrywamy najmodniejsze fryzury!

fryzury ślubne 2015

fot. Fotolia

W sezonie ślubnym 2015 przyszłe panny młode nie muszą już na siłę zapuszczać włosów, z których fryzjerzy stworzą misterne koki.

Fryzury ślubne 2015 z krótkich włosów

Jeśli kobieta od zawsze nosi krótkie włosy, może zaczesać grzywkę na jedną stronę i zrobić wyraźny przedziałek albo ozdobić uczesanie fascynatorem, jak to zrobiła Katarzyna Zielińska.

Fryzury z długich włosów

Długie włosy dają więcej możliwości. – Bardzo dobrze wyglądają miękkie upięcia i warkocze w stylu rustykalnym oraz upięcia w stylu retro - mówi Oskar Bachoń, hair and make up designer.

fryzury ślubne 2015

fot. Fotolia

- Od lat dużą popularnością cieszą się gładkie koki i minimalistyczne fryzury, których jedyną ozdobą jest prosty welon – dodaje Oskar Bachoń.

fryzury ślubne

fot. Fotolia

Przyszłe panny młode koniecznie powinny pokazać fryzjerowi swoją suknię i nie kupować wszystkich dodatków, jakie polecają salony mody ślubnej. Nadmiar w stylizacji nie jest modny i nierzadko potrafi zaszkodzić, a nie pomóc urodzie.

Polecamy: Kwiaty we włosach na ślub - poradnik

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)