Włosy fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Najmodniejsza fryzura na jesień 2017

Ogłaszamy wielki powrót grzywki!
Małgorzata Machnicka / 07.07.2017 07:12
Włosy fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Co prawda grzywka nigdy nie wychodzi z mody, ale czasem jest mniej lub bardziej trendy. Tej jesieni to ona była królową wybiegów. I nieważne czy masz włosy krótkie czy długie, jasne czy ciemne - grzywka pasuje niemal każdej z nas.

W tym sezonie nosimy prostą grzywkę. Nie za gęstą ale też nie za rzadką. Powinna być do linii brwi (cierpliwsze z Was mogą sobie pozwolić nawet na taką, która nieco wchodzi w oczy). Warto poprosić fryzjera o zgrabne cieniowanie - wtedy będziecie mogły nosić ją na prosto, a jak wam się znudzi - bardziej asymetrycznie.

Jak szybko zapuścić grzywkę?

 


fot. FREE


Fryzury z grzywką mają również to do siebie, że optycznie dodają włosom objętości. Cudowne prawda? Do tego ma działanie odmładzające (lepsze niż niejeden krem przeciwzmarszczkowy), podkreśla spojrzenie i kości policzkowe. Jest idealnym sposobem na urozmaicenie fryzury i odświeżenie wyglądu bez robienia dramatycznych zmian.

Ważnym punktem jest również stylizacja. Jeśli włosy potraktujecie prostownicą, otrzymacie elegancką fryzurę w stylu retro. Jeśli spryskacie solą morską albo użyjecie grubej lokówki, będziecie wyglądały jak dziewczyny surferów. 

No to co? Kiedy idziecie do fryzjera?

Sprawdź najładniejsze fryzury z grzywką


fot. FREE