Najlepsze odżywki w sprayu - Pielęgnacja włosów

Dzięki nim wasze włosy będą zdrowe i pełne blasku
Karolina Kalinowska / 13.05.2015 06:59

Odżywki w sprayu to fajna alternatywa dla wszystkich kobiet, które nie mają czasu na aplikację produktu w klasycznej formie. Dodatkowo te produkty mają lżejszą formułę, dzięki czemu nie obciążają włosów i są wygodniejsze w stosowaniu - wystarczy poświęcić kilka sekund, a nie minut.

Jak nakładać odżywkę w sprayu?

Produkty najczęściej aplikuje się wilgotne włosy! Zanim użyjesz odżywki wstrząśnij nią - bardzo często są to produkty dwufazowe i trzeba dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Następnie spryskaj dokładnie pasmo po paśmie. Pamiętaj jednak, żeby omijać włosy u nasady i skórę głowy - wtedy pukle będą się wolniej przetłuszczały. I to wszystko!

W ciągu dnia twoje włosy są niesforne i źle się układają? Możesz użyć odżywki w sprayu jako produktu do stylizacji, który dodatkowo je odżywi, zdyscyplinuje i wygładzi! Prawda, że to proste?

Najlepsze odżywki w sprayu!

Na rynku dostępnych jest bardzo dużo odżywek do włosów w tej formie, dlatego każda z was znajdzie produkt, który będzie odpowiadał wszystkim potrzebom waszych włosów. Oczywiście inny produkt będzie potrzebny, jeżeli farbujecie włosy inny, kiedy zależy wam na objętości a inny, kiedy chcecie zregenerować zniszczone końcówki.

W galerii poniżej znajdziecie 15 produktów, które odpowiadają na różne potrzeby zniszczonych włosów - pojawiła się nawet odżywka chroniący włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (zanieczyszczeń) .

Więcej sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)