Najlepsze lokówki - test

Zmysłowe fale, seksowne loki, loczki w stylu retro... Lokówki umożliwiają uzyskanie w domu najmodniejszych fryzur!

Marzysz o pięknych lokach? Bez lokówki ani rusz. Tylko jak wybrać tę najlepszą? Sprawdźcie nasz test lokówek do włosów! Która okazała się najlepsza?

Jak kręcić loki?

  1. Zabezpiecz włosy kosmetykiem chroniącym przed ciepłem lokówki. Najlepiej wybrać taki, który jednocześnie stylizuje włosy, np. Syoss Heat Protect (Schwarzkopf, 250 ml, 15 zł). Jeśli zależy ci na trwałości loków, przed nakręceniem pasm na lokówkę spryskaj je lakierem.
  2. Lokówkę trzymaj pionowo. Nie bój się ustawiać temperatury na najwyższy poziom. Dzięki temu zrobisz loki szybciej i mniej zniszczysz włosy niż lokówką nastawioną na niższą temperaturę, która wymaga dłuższego trzymania jej na włosach.
  3. Utrwal fryzurę, spryskując włosy lakierem lub sprejem nabłyszczającym.
Na podstawie testu w magazynie Uroda

Więcej o modnych fryzurach:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/2 miesiące temu
Nie używam już lokówki tradycyjne. Wolę lokówko-suszarkę babyliss AS545E, z tej nowej serii exclusive. Znacznie mniej czasu spędzam nad swoimi włosami, jesli je jednocześnie suszę i kręcę czy robie fale. Można powiedzieć, że mam dwie pieczenie na jednym ogniu.
/rok temu
Loki sa sexi! A teraz moge robić jakie chcę bez niszczenia włosów, bo mam od niedawna lokówkę babyliss z digital sensor. Sprzęcik sam wyczuwa nakładkę, którą zakłądam i dopasowuje temperaturę do niej. A loki są przecudowne! No i trzymają się calutki dzień :)
/rok temu
patrzyłam z babyliss niedawno i wyglądają solidnie, ogólnie lubię robić sobie w domu często jakieś fryzurki, a takie urzadnie 2w1 jak oni mają jets dużym ułatwieniem
POKAŻ KOMENTARZE (13)