POLECAMY

Modne krótkie fryzury

Kobieta nie obcina włosów dlatego, że rzucił ją chłopak. Robi to, bo lubi zmiany. Krótka fryzura odświeża look, jest stylowa i ponadczasowa. Spójrz na przemianę Rihanny!

Wycieniowane, krótkie włosy z prostą grzywką zaczesaną na czoło i asymetrycznym przedziałkiem są na topie. Tę fryzurkę wylansowała niezapomniana Audrey Hepburn – nawet gdy miała dłuższe włosy, spinała je ciasno i zaczesywała grzywkę na twarz.

Krótkie fryzury najbardziej pasują kobietom, które mają owalny lub trójkątny kształt twarzy i wyraźne rysy. Jeśli się na nie zdecydujesz, ufarbuj włosy na wyrazisty kolor. W ten sposób podkreślisz charakter krótkiej fryzury.

Rihanna
Po wizycie Rihanny u fryzjera jej fani podzielili się na dwa obozy. Jedni wpadli w zachwyt, inni mieli jej za złe stylistyczną woltę. Piosenkarka raz zaczesuje grzywkę na oczy, innym razem pokazuje czoło. I tak, i tak jest sexy, ale... lepiej jej z grzywką – kończąca się tuż nad oczami eksponuje ich piękny kształt.

Krótka fryzura dla każdego
Stylista fryzur Ryan Cotton powiedział: "Zaletą krótkiej fryzury jest to, że można dopasować ją do osobowości każdego". Wystarczy się tylko inaczej uczesać.
1. Jeśli wycieniujesz grzywkę warstwowo, uzyskasz nowoczesną fryzurę. Pełna, równa grzywka zaczynająca się od czubka głowy (tak jak u Brodki) wyszczupla twarz.
2. Włosy nastroszone do góry albo do tyłu i wystrzępione z przodu dadzą wyrazisty, drapieżny efekt.
3. Chcesz mieć superstylowe wejście na przyjęciu? Zrób asymetryczny przedziałek, krótkie kosmyki załóż za ucho i uczesz na gładko. Całość spryskaj lakierem.

na zdjęciu: Rihanna
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/9 lat temu
Ta co pisze ze straszydlo to wyglada ze jest 100 lat za ...i nie zna sie na modzie
/10 lat temu
Uwazam,ze krotkie wlosy sa fantastyczne i sexowne na maxa.Dla mnie bomba!!!
/10 lat temu
Uwazam,ze krotkie wlosy sa fantastyczne i sexowne na maxa.Dla mnie bomba!!!
POKAŻ KOMENTARZE (3)