Modne fryzury - trendy 2015

Zobacz najmodniejsze cięcia i kolory włosów na wiosnę i lato 2015!

Zobacz najmodniejsze cięcia i kolory włosów na wiosnę i lato 2015!

Modne fryzury - trendy na wiosnę i lato 2015

Fot. L'Oreal Professionnel, kolaż: Polki.pl

Modne kolory włosów 2015 to z jednej strony naturalne odcienie blondu i brązów, a z drugiej - wyraziste rudości, białe, chłodne blondy oraz mocne fiolety. Nie zapominamy także o takich trendach jak sombre i flamboyage oraz ombre.

Kolory włosów 2015

W 2015 roku królować będą naturalnie wyglądające kolory włosów. Stawiamy przede wszystkim na jasne brązy, słoneczne blondy oraz ich połączenia. Dwa najmodniejsze odcienie włosów 2015 roku to bronde (połączenie blondu z brązem) oraz biały chłodny blond. Wśród głównych trendów koloryzacyjnych należy wymienić flamboyage oraz najciekawsze nowość ostatniego sezonu – sombre. Dla wielbicielek wyrazistych kolorów trendy w koloryzacji 2015 również przynoszą coś ciekawego. W modzie będzie dip dye hair, czyli końcówki zafarbowane na kolor mocno kontrastujący z kolorem bazowym. Śmiało więc będzie można sięgać po intensywne odcienie takie jak purpura, fiolet, róż, czerwień lub pomarańcz i łączyć je ze sobą w różne kompozycje.

Cięcia i upięcia 2015

Fryzury będą zdecydowane, od bardzo krótkich po długie, wycieniowane włosy. Wszystko to podkręcone odpowiednio dobraną koloryzacją.

W fryzurach wieczorowych, oraz upięciach wciąż królują warkocze lub jakiś ich element zawarty w upięciu. Upięcia powinny być również bardzo naturalne, na przykład w stylu bad hair day.

Zobacz też:

Tekst: Beata Potoczna – stylistka, materiały prasowe salonu fryzjerskiego Corte del Sole

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)