Modne fryzury sezonu

Lato 2012 wśród gwiazd jest niezwykle rozmaite – od oryginalnej krótkiej fryzurki Anne Hathaway po klasyczne, długie włosy Freidy Pinto.

Lato 2012 wśród gwiazd jest niezwykle rozmaite – od oryginalnej krótkiej fryzurki Anne Hathaway po klasyczne, długie włosy Freidy Pinto.

Krótkie…
Modne fryzury sezonuModne fryzury sezonuKrótkie włosy znowu zaczęły być naprawdę krótkie! W ślady Michelle Williams, która pierwsza odważyła się pokazać ostatnio na czerwonym dywanie ze skąpym cięciem pixie poszły Anne Hathaway oraz Ginnifer Goodwin. Ciemne krótkie włosy z kosmykami okalającymi twarz okazały się niezwykle odmładzające i wyszczuplające twarz dla obu gwiazd. Czy długo wytrwają przy tym wyborze?

Odrosty
Modne fryzury sezonuModne fryzury sezonuModa na sztucznie tworzone odrosty osiąga swój zenit – modne stają się pomysły dotychczas uważane za niedopuszczalne i kiczowate. Fiona Fitzpatrick oraz Rebecca Scheja dały świetny pokaz razem wystawiając do obiektywów swoje wyraźne odznaczające się nasady włosów – żółty blond z ciemnym długim odrostem oraz fiolet z szarym blondem przyprawiłyby jeszcze pięć lat temu wszystkich fryzjerów o zawał.

Asymetryczne
Modne fryzury sezonuModne fryzury sezonuTwarz zawsze staje się ciekawsza i bardziej intrygująca jeśli unikniemy nudnej, przewidywalnej symetrii. Jessica Biel zafundowała sobie dłuższą grzywkę, zaczesaną kokieteryjnie na jedną stronę, podczas gdy Marion Cotillard po raz kolejny wybrała fryzurkę retro – tym razem z kręconymi a la lata 40-te włosami położonymi gładko na czubku głowy i zaczesanymi zupełnie na bok.

Długie
Modne fryzury sezonuModne fryzury sezonuChoć klasyczne i konwencjonalne nigdy nie stracą racji bytu. Czy to delikatnie poskręcane na syrenę jak u Kathryn McCormick, czy gładkie i proste jak u Freidy Pinto, długie rozpuszczone i umiejętnie ufryzowane włosy są wciąż najlepszą ozdobą kobiety. I tak jak na skrętach zdecydowanie modny jest mat, tak proste włosy wymagają perfekcyjnego, lustrzanego wręcz blasku.

Plecione
Modne fryzury sezonuModne fryzury sezonuJennifer Morrison pokazała się w hicie ostatnich sezonów, czyli wieńcu z warkocza owiniętym ciasno wokół głowy. Ta sielska fryzurka stała się już kanonem elegancji i nie ma takiej okazji, na którą nie można by się uczesać “na Sierotkę Marysię”. Ciekawą interpretację wspomnianego uczesania wybrała Taylor Swift – upięcie stworzono z rozplecionych już warkoczy wykorzystując czar falistych włosów.

Koloryzowane
Modne fryzury sezonuModne fryzury sezonuWreszcie, w dziedzinie farb do włosów warto wspomnieć o wspaniałym, lodowym blondzie Gwen Stefani, który nie przestaje być nudny, a w formie fryzury zaczesanej asymetrycznie na bok okazuje się nabierać nowego szyku. Na drugim biegunie jednolitej koloryzacji mamy Ashley Tisdale z modnym popielatym balejażem dopełnionym ciemniejszym odrostem oraz fioletowymi końcówkami wybranych kosmyków.

Fot. prphotos.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)