POLECAMY

Modne fryzury blond na jesień 2014

Moda na fryzury blond trwa w najlepsze! W sezonie jesień 2014 prym będą wiodły fryzury o świetlistych odcieniach oraz nienagannym cięciu. Zobacz najmodniejsze z nich!

fryzury blond jesień 2014

Najmodniejsze blond fryzury na jesień 2014 znajdziecie w najnowszej kolekcji fryzur SHAPE, którą przygotował Maciej Maniewski, designer sztuki fryzjerskiej i ekspert w opiece nad włosami. Podstawą każdej fryzury są odpowiednie cięcie i inspirujące kolory.

Delikatne blond refleksy

fryzura blond

Zmysłowo i romantycznie. Koloryzacja o delikatnych, modnych refleksach w kolorze słońca. Rozjaśnienie włosów naturalną metodą dodaje im blasku i wizualnie zwiększa ich objętość. Włosy wymodelowane na szczotce, delikatnie zaczesane na bok i opadające na ramiona – prosto, naturalnie, pięknie.

Pastelowy blond

fryzury blond

Elegancka i nieszablonowa stylizacja. Pastelowy blond podkreśla subtelność i kobiecość. Włosy krótkie, zaczesane gładko do przodu dodają fryzurze lekkości. To idealny look dla osób o szczupłej twarzy i regularnych rysach.

Polecamy: Efekt koloryzacji włosów na dłużej - 5 rad

Naturalny kolor i romantyczny splot

fryzury blond

Włosy upięte naturalnie i romantycznie, idealne zarówno na wielkie wyjścia, jak i mniej zobowiązujące okazje. Delikatne sploty powodują, że fryzura wydaje się lekka i zwiewna. Doskonale wpisuje się również w trendy ślubne.

Chłodny odcień blondu w nieładzie

fryzura blond

Koloryzacja stylizowana na modny, chłodny odcień blondu. Włosy czesane palcami tworzą artystyczny nieład. Podstawą fryzury jest duża objętość, piękny kształt i delikatne pejsy. Wyrazista stylizacja dla konkretnych kobiet.

Idealna linia włosów

fryzura blond

Efekt mokrych włosów z zaznaczonym pejsem subtelnie podkreśla rysy twarzy. Naturalna linia, dopasowana do kształtu głowy sprawia, że fryzura wygląda lekko i zmysłowo. 

Polecamy: Fryzury warkocze

Materiały prasowe: Maniewski Hair & Body

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)