Ekspert radzi jak modelować włosy

Marzysz o fryzurze pełnej objętości? Zaprzyjaźnij się z okrągłą szczotką. Modelowanie za jej pomocą jest naprawdę proste! Zobacz, jak to robić.
Barbara Łabuć / 06.11.2012 07:40
Modelowanie włosów kojarzy ci się z godzinami spędzonymi przed lustrem, wyrwanymi kosmykami i ogólną frustracją? Wcale tak być nie musi. Wystarczy poznać kilka podstawowych zasad modelowania włosów za pomocą okrągłej szczotki.

O tym jak układać włosy, aby cieszyć się piękną fryzurą, opowiada stylista fryzur ze Studia Urody Kaskada - Katarzyna Gudan
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/26.10.2015 15:57
Moja droga ogladajac ten filmik widzialam co najmniej 5 błędów... 1. Nie powinno sie suszyc pod wlos poniewaz je uszkadzasz poprzez otwieranie łusek. 2. Gdzie ty masz nakladke na suszarke ?! Chcesz je spalic??? 3. Przeczesujesz wlosy szczotką dlo modelowania... Gratuluje pomyslowasci😂 4. Cyba żartujesz! Nie powinno sie zostawiać szczotki na wlosach bo jre nie potrzebnie obciażasz oraz oslabiasz.. 5.chlodne powietrze zamknie namłuske włosową??? O rany ale ściema niezle bajki wciskasz .. Powiredz co ma zimne powietrze z zamykaniem lusek?? I dlaczego suszysz pod wlos .. Jestrem uczennicą 2 klasy zawodowej i nie popelniam tylu bledow co ty pozdrawiam!