POLECAMY

Łysienie u mężczyzn

Jakie są przyczyny łysienia? mój narzeczony ma dopiero 28 lat, a włosów mu cały czas ubywa? z czym to może być związane?
Jakie są przyczyny łysienia? mój narzeczony ma dopiero 28 lat, a włosów mu cały czas ubywa? z czym to może być związane?
Magda

Niestety u mężczyzn to w większości przypadków genetyczne uwarunkowania i nie mam tutaj dobrych wiadomości, bo na genetykę naszego organizmu póki co mamy wpływ bardzo niewielki. Można co prawda zewnętrznie wpływać na sam proces i próbować go opóźniać, ale nie spowoduje to trwałych efektów i natura zrobi niestety swoje. Mimo wszystko warto spróbować i polecam do tego celu Hair Active Spray z serii InnerEffect Firmy Goldwell w połączeniu z szamponem tej samej serii i, jeżeli wypadanie naprawdę jest tak uciążliwe jak opisujesz, z zastosowaniem Anti –Hair-Loss również z tej samej serii. Na pewno spowolnia proces wypadania i są bardzo szybkie i łatwe w zastosowaniu.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Ponieważ jest taki specyfik wymieniony w artykule , jak wyżej to jest może ratunek na łysienie. Ja praktycznie mam męża z bujną czupryną,lecz słyszę naokoło o takich przypadkach. Dowiedziałam się o takim domowym sposobie,lecz czy sakuteczny nie wiem,mogę go podać: jedno żółtko zmieszać z olejkiem rycynowym kilka kropel,pół cytryny,3dkg drożdży zrobić miksturę nagłowę wetrzeć okręcić folią i ręcznikiem na pół godziny.Pózniej zmyć,i tak robić parę razy warto wypróbować.