POLECAMY

Letnie fryzury: Kobiece loki

Możesz je mieć już w kilka minut i nie musisz trzymać lokówki w ręku - wystarczą termoloki! A gdy włosy będą się kręciły, ty wykorzystaj ten czas np. na makijaż.
Letnie fryzury: Kobiece loki fot. FREE

Jeśli twoje włosy nie mają tendencji do skrętu, przed wysuszeniem nałóż na nie większą ilość pianki utrwalającej.


Lubisz klasyczne loki? Zakręć włosy na wałki o trzech wielkościach: największe na górze, średnie po środku, małe na dole. Nakręcaj je ściśle, aż do skóry głowy.


Po ostygnięciu (ok. 10 minut) delikatnie zdejmuj wałki. Staraj się nie prostować włosów. Nie rozczesuj ich też od razu szczotką, tylko delikatnie rozdziel pasma palcami – zaplataj kosmyki wokół palca wskazującego. Jeśli chcesz je jednak rozczesać, użyj do tego grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami.


Zależy ci na lokach pełnych objętości? Pochyl głowę, potrząśnij włosami i spryskaj je lakierem – radzi Robert Kupisz. Ja utrwalam loki lakierem Elnett L'Oréal Paris. Dzięki niemu mam pewność, że będą wyglądały nienagannie przez wiele godzin.


Nie układaj loków zbyt starannie. Fryzury, które sprawiają wrażenie nie do końca wystylizowanych, są bardzo sexy! Aby uzyskać efekt rozwianych loków, pochyl głowę do dołu i skieruj na włosy strumień chłodnego powietrza suszarki. Po kilku sekundach przeczesz pasma palcami. Gotowe!


Które termoloki są najlepsze? Pytaj i radź na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)