POLECAMY

Kucyk pełen lekkości

Wysoko, coraz wyżej pnie się kucyk. Taka fryzura zawsze wygląda efektownie i nie jest trudna do zrobienia. Skorzystaj z naszych rad.
Kucyk pełen lekkości fot. FREE

Wysoki kucyk będzie wyglądał dobrze tylko wtedy, gdy twoje włosy będą świeżo umyte. Dlatego najpierw zastosuj na nich kosmetyk, który nie spowoduje ich nadmiernego obciążenia. Możesz sięgnąć po nową serię Pantene - Lekkie i Mocne. Polecamy zwłaszcza odżywkę z tej linii, która sprawi, że włosy będą wygładzone, ale nie przyklapnięte.

Wysusz włosy i nawiń pasmo po paśmie na termoloki. W ten sposób uzyskasz megaobjętość bez zbytniego wysiłku. Pamiętaj tylko, by wybrać grube wałki, gdyż tylko one są w stanie unieść twoje kosmyki u nasady. Po kilku minutach ściągnij je z włosów i lekko roztrzep fryzurę palcami.

Zbierz włosy w wysoki kucyk, starannie przeczesując je szczotką. Zwróć jednak uwagę, by włosy nie były przylizane - nie po to przecież unosiłaś je u nasady, aby teraz tego nie pokazać! Pozwól im zatem na odrobinę swobody, tak by lekko się uniosły u nasady. Taka fryzura z pewnością doda ci kobiecości.


Odżywka Pantene Lekkie i Mocne nie obciąży twoich włosów:Odżywka Lekkie i Mocne
Dzięki ulepszonej formule odżywka Lekkie i Mocne spłukuje się dwa razy szybciej niż zwykłe odżywki Pantene Pro-V. Zastosowano tutaj zaawansowaną technologicznie drobnowarstwową strukturę żelową, która w przeciwieństwie do tradycyjnych odżywek o kremowej konsystencji nie obciąża włosów. Odżywka dogłębnie regeneruje włosy, a dzięki łatwemu spłukiwaniu nie pozostawia po sobie niechcianego osadu. W rezultacie włosy są lekkie i wyraźnie mocniejsze. Bez kompromisów!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)