Krótkie włosy celebrities

Nie każda kobieta musi mieć długie włosy – nawet wielkie gwiazdy udowadniają, że krótkie może być piękne, seksowne i nowoczesne...

Nie każda kobieta musi mieć długie włosy – nawet wielkie gwiazdy udowadniają, że krótkie może być piękne, seksowne i nowoczesne...

Ostatnimi laty widzieliśmy kilka spektakularnych krótkich fryzur na głowach celebrities. I zawsze okazywało się, że na obcięciu włosów wspaniale skorzystała twarz i sylwetka. Halle Berry odmłodniała, Anne Hathaway nabrała dodatkowego seksapilu zaś Emma Watson z dziewczynki stała się kobietą...

Krótkie włosy celebrities

Halle Berry mimo czterdziestki na karku i późnego macierzyństwa zachwyca wciąż świetną formą i młodym, świeżym wyglądem. Po części to zasługa krótkiej fryzurki, która odświeża i rozjaśnia twarz, a także dodaje jej nowoczesności. Wybór Halle to bowiem klasyczne krótkie cięcie z pozostawieniem dłuższych włosów na czubku głowy – te stawiane są później do pionu z ciekawym efektem zmierzwienia. Idealny pomysł dla dojrzałych kobiet czujących się wciąż młodo.

Krótkie włosy celebrities

Michelle Williams to już również fryzjerska legenda – zaczarowała czerwone dywany swoim krótkim bobem, który idealnie zgrał się z okrągłą, pełną buzią. Aktorka wypróbowała najpierw dłuższą wersję z grzywką zachodzącą na oczy, ale potem postawiła na krótsze, cieniowane cięcie, które wspaniale wydobywa oczy i usta aktorki. Williams to świetny dowód na to, że również pełne twarze wyglądają dobrze w krótkich fryzurkach.

Krótkie włosy celebrities

Carey Mulligan ma bardzo dziewczęcy typ urody, który przy dłuższych włosach może się gubić. Tymczasem zmierzwiony bob, polegający na mocnym cieniowaniu z blond balejażem daje efekt nastoletniego grunge. Zaczesany gładko do tyłu jest znakomitą propozycją na eleganckie wyjścia – w obu przypadkach widać świetnie delikatne acz urocze rysy twarzy aktorki. Bob to bowiem unierwsalna fryzura dająca uczesać się w zależności od okazji i nastroju.

Krótkie włosy celebrities

Emma Watson wykorzystała krótką fryzurkę aby zerwać z image koleżanki Harry’ego Pottera. W jej przypadku cięcie nadała twarzy doroślejszego, poważnego ale także seksownego charakteru. Aktorka wybiera gładkie uczesania, które podkreślają jej piękne oczy nie zasłaniając czoła a jednocześnie przykuwają uwagę do ust i subtelnego podbródka.

Krótkie włosy celebrities

Wreszcie, najwgłośniejsze cięcie ostatnich czasów to nowa fryzura Anne Hathaway. Bo choć wydaje się, że nie ma dla kobiety lepszej ozdoby niż długie, gęste loki, to w przypadku aktorki krótkie pixie okazało się rewelacyjnym sposobem na podkreślenie pięknego kształtu główki, wydelikacenie rysów oraz dodatkowe wzmocnienie największych atutów twarzy: wielkich oczu oraz szerokiego uśmiechu. Patrząc na Anne śmiemy twierdzić, że nie ma takich długich włosów, których nie warto by obciąć.

fot.prphotos.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)