POLECAMY

Krótka fryzura z przedłużoną grzywką krok po kroku

Sprawdź, jak krok po kroku wykonać modną krótką fryzurę z przedłużoną grzywką. Dowiedz się, jak wykonać wielowarstwową, trójwymiarową koloryzację. Ta fryzura to hit 2014 roku!

Krótka fryzura z przedłużoną grzywką to propozycja stylistów marki artégo

Dynamiczne ciecie pasujące żywiołowym, odważnym osobom. Przedłużona grzywka, może być układana do tyłu głowy, przeczesywana na bok lub opadać częściowo na twarz. Koloryzacja łącząca kilka tonów daje efekt wielowymiarowości.

Sprawdź, jak krok po kroku wykonać taką fryzurę. Przekaż tę instrukcję swojemu fryzjerowi.

Krótka fryzura z przedłużoną grzywką krok po kroku

Koloryzacja

Na całość włosów zaaplikowano farbę o refleksie czerwono-fioletowym w połączeniu z odżywką koloryzującą w kolorze śliwkowym. W dalszym etapie wyznaczono separację podkowy, na którą zaaplikowano rozjaśniacz. Po zakończeniu koloryzacji włosy wysuszono, a separację podkowy podzielono na trójkąty. Poszczególne trójkąty pofarbowano odpowiednio odżywkami koloryzującymi w kolorze czerwonym, fi oletowym i śliwkowym.

Strzyżenie

Cięcie wykonano, również w separację podkowy, a następnie na podkowie wyznaczono kontur fryzury i całość ścięto pod kątem ostrym z wydłużeniem do przodu.

Stylizacja

Do stylizacji włosów wykorzystano krem prostujący, a następnie wysuszono włosy przy pomocy suszarki i płaskiej szczotki. Całość utrwalono lakierem.

Polecamy: Fryzury z grzywką - hit sezonu wiosna-lato 2014

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)