Kosmetyki BB do włosów fot. FREE/kolaż polki.pl

Kosmetyki BB do włosów - czy warto ich używać

To kosmetyk do pielęgnacji czy stylizacji?
Aleksandra Jaworska / 21.07.2015 04:51
Kosmetyki BB do włosów fot. FREE/kolaż polki.pl
Kosmetyki BB do włosów to nowość na polskim rynku. Są to produkty, które spełniają kilka funkcji. Jakich? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się sama!

Jak używać kosmetyków BB do włosów?

  • Niektóre ( np. balsam BB Gliss Kur) nakłada się na suche włosy lub na same końcówki. Ich zadaniem jest nabłyszczenie, wygładzenie i ochrona przed puszeniem.
  • Inne preparaty (np. odżywka BB Biovax) nakłada się na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Te produkty działają jak maska, ale są od nich lżejsze. Dzięki nim włosy się nawilżone i błyszczące.
  • W drogeriach możne znaleźć również kosmetyki, które nakłada się na całą długość suchych lub mokrych włosów ( np. krem BB Dove lub balsam BB Avon). Pamiętaj, że tych produktów się nie spłukuje - zastępują odżywkę, a przy okazji ułatwiają układanie fryzury.
  • Uwaga! Preparaty bez spłukiwania mogą obciążać cienkie włosy.

Więcej kosmetycznych hitów:

Tagi: włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/09.11.2015 03:37
Ja z tych stosowałam ten Biovax BB i jestem zadowolona! Szybko działa i dobrze odżywia, ułatwia też rozczesywanie.
/30.08.2015 04:07
U mnie zawsze na włosach najlepiej sprawdzały się kosmetyki z Avonu i Biovaxu, jednak ta druga firma wypada zdecydowanie lepiej. Maski BB są bardzo wygodne a poprawę widać po kilku użyciach ;)
/29.07.2015 23:20
Biovax BB tak samo dobra jak maski, a trzyma się na włosach minutkę. Jak dla mnie super, bo nie mam za wiele czasu na pielęgnację.
POKAŻ KOMENTARZE (2)