POLECAMY

Konkurs Wakacyjna fryzura - WYNIKI

Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 10 zestawów Timotei.
Konkurs Wakacyjna fryzura - WYNIKI fot. Panthermedia
Laureatkami konkursu zostały:
simsfanka - nagroda główna
fedaczek
agf
vaniliam
misiulki
aneta2700
foggia
Wiolcia89
hogapoga
marcia7

Gratulujemy!

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjno-urlopowy, na dworze będzie coraz cieplej.
A przed nami dni pełne wypoczynku na plaży lub wędrówek po górach. Ciekawi nas, jaką fryzurę najczęściej wybieracie latem? Czy będzie to kucyk, warkocz, a może po prostu zostawiacie rozpuszczone włosy? Przyłączcie się do naszej zabawy i napiszcie nam, dlaczego akurat tego rodzaju uczesanie należy do waszych ulubionych? Uwaga! Jest to konkurs opisowy, a nie fotograficzny. Możecie wygrać 1 z 10 nagród ufundowanych przez Timotei Organic Delight.

Więcej informacji o nagrodach znajdziecie tutaj!

Nagroda główna to zestaw kosmetyków Timotei Organic Delight i bransoletka Jula.

Nagrody dodatkowe to zestawy kosmetyków Timotei Organic Delight
Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin

Konkurs trwa od 23.05 do 06.06.2012

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/6 lat temu
Na wiosnę i lato najlepsze uczesanie to kłos zwany inaczej warkocz:), jest dobry ponieważ włosy się dobrze trzymają nie wpadają na twarz. Ja mam długie włosy i u mnie to najlepsze rozwiązanie.Polecam
/6 lat temu
Na wiosnę i lato najbardziej lubię układać moje włosy w koka, bądź w warkocza, ponieważ są długości do pasa i przy wysokiej temperaturze nie da się normalnie funkcjonować z rozpuszczonymi włosami bo jest dwa razy goręcej... zazwyczaj jedynie na wieczorne wyjścia lub w chłodniejsze dni wybieram look z rozpuszczonymi włosami;)
/6 lat temu
W moim przypadku najlepiej czuję się w koku,ponieważ moje włosy nie są ani proste ani do końca pokręcone,podobają mi się rozpuszczone,niestety u mnie się nie da bo się pyrzą,a w dodatku mam dużo włosów więc wyglądam jak król lew i pozostaje mi mieć spięte.
POKAŻ KOMENTARZE (4)