POLECAMY

Konkurs Valera!

Wygraj szwajcarską jakość dla Twoich włosów!
Konkurs Valera!
UWAGA! Zakończyliśmy konkurs! Oto lista laureatek:

Suszarka Silent Super Ionic:
- luska0

Suszarka
Action Travel:
- Agnese
- lale3ka

Lusterko Vanity:
- izabela_kubiak


Serdecznie gratulujemy!Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Pierwszy konkurs szwajcarskiej marki


Na FotoGalerie polki.pl dodaj zdjęcie fryzury błyskawicznej – sprawdzonej w sytuacjach nagłych: w ostatniej chwili przed imprezą lub gdy zaśpisz do pracy czy szkoły, wraz z krótkim opisem, jak ją wykonać.

UWAGA!
Zdjęcia powinny przedstawiać uczestniczki konkursu oraz własnoręcznie zrobione przez nie fryzury!

Do wygrania 2 suszarki Action Travel ze składaną rączką, 1 suszarka Silent Super Ionic o mocy 2200W oraz jedno podświetlane lusterko Vanity.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Szwajcarska Valera
od lat specjalizuje się w produkcji nowoczesnych suszarek i przyrządów do pielęgnacji włosów. Te jedyne na polskim rynku szwajcarskie suszarki znane były dotąd fryzjerom. Teraz produkty Valery, opatrzone znakiem jakości „swiss made” - synonimem bezpieczeństwa i wysokiej jakości, masz szansę wygrać w naszym konkursie.

Suszarka Action Travel
To poręczna, bardzo lekka suszarka podróżna. Po złożeniu rączki z łatwością zmieścisz ją w swojej podróżnej walizce, torbie na basen lub nawet w podręcznej torebce. Ma dość dużą moc - 1200W i dwie kombinacje nawiewu i temperatury. W zestawie jest także etui na suszarkę.

Suszarka Silent Super Ionic
Twój pies też szczeka, jak suszysz włosy, a twój mężczyzna krzyczy: „zamknij drzwi do łazienki”? Jeżeli takie sytuacji nie są ci obce, ta suszarka jest dla ciebie. Przy bardzo dużej mocy i półprofesjonalnych rozwiązaniach, jest wyjątkowo cicha. Będziesz mogła suszyć nią włosy o każdej porze dnia i nocy. Suszarka ma funkcję jonizacji oraz dyfuzor w zestawie.

Lusterko Vanity
Trzykrotnie powiększające, podświetlane, na baterie, pomoże ci wykonać staranny makijaż we właściwym świetle. Dzięki ruchomej nóżce będziesz mogła regulować dowolnie kąt nachylenia.

Zobacz wszystkie produkty marki Valera, dostępne w Polsce!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 20 października do 3 listopada 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 3 listopada i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 17 listopada 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 lat temu
jedna wygrana fotka nie jest stworzona na rzecz tego konkursu, bo brała juz udział w innym.... w konkursie o zrobieniu własnymi dłońmi serca
/10 lat temu
Fajny konkurs.Myślę że gra jest warta świeczki :)