POLECAMY

Konkurs "Piękne włosy z Pilomax" - Wyniki

Weź udział w naszym konkursie i zgarnij cenne nagrody! Do wygrania: Suszarka marki Braun i zestawy kosmetyków Laboratorium Pilomax!
Konkurs "Piękne włosy z Pilomax" - Wyniki fot. Fotolia

Wg statystyk ponad połowa kobiet farbuje włosy, jest to najczęściej stosowany zabieg w salonach fryzjerskich. Panie farbują włosy z różnych powodów – najczęściej, żeby pokryć siwiznę, ale także, żeby poprawić lub zmienić swój wygląd. Po wybraniu odpowiedniego koloru i ufarbowaniu włosów, pozostaje pytanie, jak pielęgnować włosy, by kolor utrzymał się jak najdłużej, był lśniący, a włosy zdrowe i sprężyste?

Farba trwale koloryzująca, nadając włosom kolor, pogarsza ich kondycję, ponieważ powoduje uszkodzenie chemiczne włosa. Włosy farbowane, oprócz działania farb, wystawione są również na działanie promieni UV i słonej wody, stylizacji i klimatyzacji wysuszających włosy, a także na działanie zanieczyszczeń środowiska. Wszystkie te czynniki działają nie tylko na włosy, ale także na skórę głowy, która w wyniku działania tych bodźców, może być podrażniona.

Do pielęgnacji systematycznie farbowanych włosów należy dobrać odpowiednie kosmetyki. Laboratorium Pilomax, wprowadziło nową serię kosmetyków, zaspokających w pełni wszystkie potrzeby włosów farbowanych. Serię tworzą dwie linie: do włosów farbowanych na kolory jasne i do włosów farbowanych na kolory ciemne. Receptura nowej serii została opracowana przez lekarzy i kosmetologów na podstawie badań przeprowadzonych w Polsce, wśród pań farbujących włosy. Na podstawie wyników tych badań, Laboratorium Pilomax powierzyło firmie partnerskiej w Wielkiej Brytanii, produkcję dermokosmetyków.


Weź udział  w naszym konkursie i wygraj kosmetyki  Laboratorium Pilomax

Odpowiedź na nasze 2 konkursowe pytania:

1. Jakie są Twoje sposoby na pielęgnację włosów?
2. Wymyśl slogan reklamowy dla produktów Laboratorium PILOMAX

Laureaci:

Nagroda główna: sylwiajulia

Pozostałe nagrody:
  • silvia8
  • kirin
  • kubabe67
  • oagatao
  • wera07
  • agf
  • martynica
  • czeko
  • frotka87
Gratulujemy!
 

Mamy dla Was 10 zestawów kosmetyków do włosów! Osoba, która udzieli najciekawszej odpowiedzi otrzyma Suszarkę BRAUN Satin Hair 7 Colour HD 770! Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów do włosów jasnych i 5 zestawów do włosów ciemnych. Pamiętaj żeby udzielając odpowiedzi napisać, który z zestawów chcesz wygrać!


Przed rozpoczęciem konkursu zapoznaj się z regulaminem.

Konkurs trwa od: 15.01.2014-03.02.2014

 

Kosmetyki dla włosów farbowanych ciemnych

REGENERACJA krok 1: Szampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych ciemnych. Delikatnie myje włosy i skórę głowy. Nawilża włosy i wygładza ich powierzchnię. Nadaje im połysk, poprawia wygląd włosów .

REGENERACJA krok 2: Maska do włosów farbowanych na ciemne kolory, krok 2. w Kuracji Regenerującej. Przeznaczona do włosów zniszczonych łamliwych, szorstkich i sztywnych. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.

REGENERACJA krok 3: Odżywka bez spłukiwania w sprayu, do stosowania dla ochrony włosów, jako krok 3. w Kuracji Regenerującej. Przeznaczona do włosów farbowanych ciemnych. Nawilża włosy i zmniejsza skłonność końcówek do rozdwajania. Przywraca kondycję uszkodzonym włosom. Chroni przed zabiegami gorącym powietrzem i przed zanieczyszczeniami środowiska. Wygładza włosy i ułatwia ich układanie.

PIELĘGNACJA krok 1: Szampon głęboko oczyszczający do włosów farbowanych ciemnych do stosowania w Kuracji Regenerującej maskami, jako krok 1. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy  z nierozpuszczalnych w wodzie substancji: pozostałości produktów do stylizacji i odżywek. Nawilża i przygotowuje włosy na działanie regenerujących składników masek.

PIELĘGNACJA krok 2: Odżywka do włosów farbowanych ciemnych do stosowania po każdym myciu. Pogrubia włosy bez obciążania. Naprawia uszkodzenia włosów, zapobiega ich łamliwości i rozdwajaniu. Nadaje włosom sprężystość i połysk.
 

Kosmetyki dla włosów farbowanych jasnych

REGENERACJA krok 1: Szampon do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych jasnych. Delikatnie myje włosy i skórę głowy. Nawilża włosy i wygładza ich powierzchnię. Nadaje im połysk, poprawia wygląd włosów.

REGENERACJA krok 2: Maska do włosów jasnych farbowanych i po dekoloryzacji, krok 2. w Kuracji Regenerującej. Przeznaczona do włosów zniszczonych – łamliwych, szorstkich i sztywnych. Odbudowuje uszkodzone włosy, silnie je nawilża, pogrubia i wygładza. Zapobiega łamliwości i rozdwajaniu włosów. Wzmacnia blask koloru.

REGENERACJA krok 3: Odżywka bez spłukiwania w sprayu do włosów jasnych, do stosowania dla ochrony włosów, jako krok 3. w Kuracji Regenerującej. Intensywnie nawilża włosy i zmniejsza skłonność końcówek do rozdwajania. Przywraca kondycję uszkodzonym włosom i pogrubia je. Chroni przed zabiegami gorącym powietrzem i przed zanieczyszczeniami środowiska. Wygładza włosy i ułatwia ich układanie.

PIELĘGNACJA krok 1:Szampon głęboko oczyszczający do włosów farbowanych jasnych do stosowania w Kuracji Regenerującej maskami, jako krok 1. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy z nierozpuszczalnych w wodzie substancji: pozostałości produktów do stylizacji i odżywek. Nawilża i przygotowuje włosy na działanie regenerujących składników masek.

PIELĘGNACJA krok 2: Odżywka do włosów farbowanych jasnych do stosowania po każdym myciu. Pogrubia włosy bez obciążania. Naprawia uszkodzenia włosów, zapobiega ich łamliwości i rozdwajaniu. Nadaje włosom sprężystość i połysk.
 
Wejdź na www.pilomax.pl i https://pl-pl.facebook.com/Pilomax.Wax
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 miesiące temu
Gratuluję wygrania wspaniałych kosmetyków.
/3 miesiące temu
Kosmetyki bardzo fajne.
/4 lata temu
Jestem laureatem nagrody głównej lecz nie mam żadnej wiadomości od redakcji. ktoś z osób ktore wygrały dostał wiadomosc??