POLECAMY

Jeszcze więcej bobów czyli modne fryzury

Fascynacja cięciem na garnek nie mija – kolejny rok już mistrzowie nożyczek zamieniają swoje modelki w paziów. Są jednak nowe akcenty…
Fascynacja cięciem na garnek nie mija – kolejny rok już mistrzowie nożyczek zamieniają swoje modelki w paziów. Są jednak nowe akcenty…

W pierwszym rzucie mamy więc grzywkę zakrywającą oczy. Czy to ciętą skośnie, asymetrycznie, czy też zjeżdżającą równą falbaną z czubka głowy. Ma być tak długa by zakrywała całe oczy i jedynie zaczesywaniem dało się pokazać światu oblicze. Z pewnością nie dla sportsmenek i kobiet aktywnych, ale już dla awangardowych kobiet mediów, mody i życia towarzyskiego to może być hit sezonu, zwłaszcza jeśli chodzi o poziom intrygi.

Jeszcze więcej bobów

Ciekawe są również cięcia boczków – ta najbliższa głowie warstwa jest krótko obstrzyżona nad uchem, kolejne mogą być geometrycznie dłuższe, do zakładania za ucho. W tej geometrii ważne jest prostowanie włosów oraz odpowiednie nabłyszczenie – dopiero w takim kształcie fryzura nabiera prawdziwego kunsztu.

Kolejny wreszcie akcent to kolory. Mieliśmy już modę na różowe nieregularne pasma, teraz farbuje się raczej połaciowo i to na kilka kolorów. Ciemny błękit i brudny róż w połączeniu z jasnym platynowym blondem to absolutny hit.

Źródło: www.cosmoty.de
Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)