Nasze hity! Najmodniejsze fryzury na 2018 rok

Zobacz naszą galerię najmodniejszych fryzur 2018!
/ 5 miesięcy temu

Masz ochotę na zmianę fryzury? Może znajdziesz dobrą dla siebie propozycję w trendach 2018. Uczesań jest wiele i dla wszystkich długości włosów.

Jakie fryzury można zobaczyć na pokazach?

Sporo jest klasycznych uczesań, ale w nowej odsłonie. Należy do nich klasyczny bob z przedziałkiem przesuniętym na bok, bob ułożony z drobnych loczków (naturalnych i wypracowanych z pomocą gorących wałków lub lokówki) czy też paź z prostą grzywką (reszta włosów kręcona).

Nadal są modne, inspirowane fryzurami folk, warkoczyki we wszystkich postaciach – od dużych splotów upiętych w koronę, po drobne warkoczyki splecione ciasno z bardzo cienkich kosmyków.

Styliści cenią też naturalność – loczki i falujące pasma znów wróciły do łask. Paź z kręconych włosów (w stylu retro) jest jak najbardziej na czasie. To dobra wiadomość dla wszystkich dziewczyn, które musiały spędzać sporo czasu z prostownicą w ręku, żeby włosy wyprostować.

Co przyciąga uwagę w trendach fryzur 2018?

  • zróżnicowane długości – na topie są fryzury bardzo krótkie, wręcz chłopięce. Włosy średniej długości można rozpuścić, zaczesać gładko do tyłu i ułożyć w niewielki koczek tuż nad karkiem, a długie lekko pofalować (na dużych wałkach albo z pomocą bardzo grubej okrągłej szczotki), zebrać w koński ogon lub zapleść w koronę;
  • asymetria – większość proponowanych przez stylistów uczesań ma przedziałek przesunięty na bok. Super modne są asymetryczne grzywki;
  • detale – wśród nich drobne warkoczyki i ozdoby do włosów (spinki, klamry, opaski).

Obejrzyj nasz filmik z najmodniejszymi fryzurami 2018 – może zainspirują cię do zmiany uczesania!

Zobacz także:Krótka fryzura odmładza lepiej niż niejeden zabieg. Najmodniejsze cięcia na 2018 rok
Potrzebuje jej każdy rodzaj włosów, a szczególnie zniszczone. Oto 6 odżywek do włosów, które cenimy!
7 powodów, przez które włosy rosną wolniej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)