POLECAMY

Jakie są farby do włosów Delia Cosmetics?

Składniki aktywne wchodzące w skład farb Delia Cosmetics mają zapewnić intensywny i trwały kolor jednocześnie pielęgnując włosy oraz zabezpieczając je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Jakie są farby do włosów Delia Cosmetics?

Farba Delia Cosmetics to łatwy i wygodny w użyciu kosmetyk. Wyjątkowa formuła składa się ze specjalnie dobranych składników odżywczych, które pielęgnują włosy, wzmacniają ich strukturę, jednocześnie chroniąc kolor przed wymywaniem
i blaknięciem.

Nowoczesne barwniki, zapewniają trwały, intensywny kolor oraz dobre pokrycie siwych włosów. Dołączona odżywka zawierająca aktywny składnik KREATYNĘ ma dodatkowo działanie kondycjonujące, wygładzające i zmniejszające łamliwość włosów. Dzięki idealnie dobranym składnikom włosy stają się lśniące, miękkie i pełne blasku.

Zobacz także: Ziołowe preparaty do koloryzacji włosów - które wybrać

Kolekcja farb do włosów składa się z 10 odcieni blond, burgundu, brązów i czerni przygotowanych zgodnie z aktualnymi trendami w barwieniu włosów.

Po rozmieszaniu z aktywatorem koloru farba zyskuje konsystencję gęstego kremu, dzięki czemu bardzo łatwo się nakłada i nie spływa z włosów.

Opakowanie: 1 tubka kremu koloryzującego 40 ml, 2 saszetki aktywatora koloru 2 X 25 ml, rękawiczki
Sugerowana cena detaliczna: 7,60 PLN

Zobacz także: Jak dobrać kolor farby do włosów

Źródło: Delia Cosmetics

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)