Jakie fryzury będą modne zimą 2019 - 7 propozycji

Zobacz, jakie fryzury będą hitem tego sezonu!
Karolina Kalinowska / 10.07.2018 05:09

W tym roku na topie są naturalne fale, dłuższe grzywki, przedziałek na środku i gładko zaczesany kucyk tuż nad karkiem. Zobacz, jakie fryzury będą hitem zimy 2019!

1. Grzywka „firanka”

Curtain bang rozchodzi się na dwie części. Najczęściej jest cieniowana i delikatnie uniesiona do góry - taki efekt można osiągnąć dzięki okrągłej szczotce do modelowania. To bardzo twarzowa fryzura, które pasuje wielu osobom, a do tego potrafi skorygować rysy twarzy.

2. Kucyk na dole

Koński ogon jest bardzo praktyczny i od lat nie wychodzi z mody. Rok temu na czasie był niedbały kucyk wiązany ozdobną tasiemką. Nadchodzący sezon będzie należał do tej samej fryzury, ale zaczesanej gładki tuż nad karkiem.

3. Naturalne fale

Naturalność jest na czasie! W tym roku zapominamy o misternych upięciach i zamieniamy je na nonszalanckie fale. Jeżeli chcesz dodać im objętości, to użyj do stylizacji suchego szamponu, który nie obciąży włosów.

4. Krótkie włosy z dłuższą grzywką

Krótkie fryzury nadal są na czasie! Jakiś czas temu wiele osób uważało, że takie uczesanie jest mało kobiece. Nic bardziej mylnego! Potrafią odjąć kilka lat, a do tego są seksowne, wyglądają bardzo nowocześnie, a ich stylizacja zajmuje tylko chwilę.

Krótka fryzura odmładza lepiej niż niejeden zabieg. Oto najmodniejsze cięcia!

5. Przedziałek na środku

Jesienią przedziałek powinien być na środku. Warto jednak pamiętać, że pasuje jedynie kobietom o pociągłej twarzy i regularnych rysach. To uczesanie podkreśla wszystkie niedoskonałości. Najlepiej wygląda na włosach średniej długości i długich.

Modne fryzury z przedziałkiem na środku!

6. Grzywka na bok

Grzywka na bok, która jest zaczesana maksymalnie na prawą lub na lewą stronę to jeden z najważniejszych trendów na 2019. To idealna fryzura dla kobiet, które mają wysokie czoło! Sprawdzi się nawet przy krótkich włosach.


Chcesz mieć fryzurę jak księżna Kate? Jej ulubiony kosmetyk do włosów kupisz w każdej drogerii!