POLECAMY

Jaką fryzurę wybrać?

Mam pytanie odnośnie doboru fryzury. Spotykamy się często z opinią, że osoby, które chcą mieć normalną fryzurę, żadną wyszukaną, nie są zdecydowane jaką wybrać. O wiele większy problem mają osoby, które lubią iść za modą i niejednokrotnie podoba im się cała seria fryzur. Jak można taką sytuację pogodzić? W jaki sposób dobrać takiej osobie fryzurę? Grażyna z Kielc
Jaką fryzurę wybrać?

Wydawałoby się, że „od przybytku głowa nie boli”, a jednak w przypadku pomysłowości i chęci wykorzystania wielu naraz faktycznie może pojawić się problem i duży ból głowy. Nie jesteśmy jednak wtedy pozostawieni samym sobie, z pomocą fryzjerzy-styliści. To oni mają wiedzę i doświadczenie oraz niesamowite wyczucie by w miarę możliwości połączyć pomysły i oczekiwania, urealnić je, a przede wszystkim sprawić by fryzura nie była kosmiczna. Z ogromnym wyczuciem i umiejętnością potrafię niejednokrotnie zaakcentować fryzurę tak by posiadała jedynie elementy nowoczesności a jednocześnie nie odstraszała innych ludzi.

Firma L'oreal profesionnel (których produktów najczęściej używam), stworzyła kolekcję składającą się z dwóch światów: Krainy Czekolady – Majirel oraz Krainy Sorbetów – Luocolor - 'kolor słodyczy'. Cechuje ją luźny styl z włosami pomiędzy prostymi a kręconymi. Dominujące kolory – jak przystało na kolory słodyczy są odcienie czekolady, biszkoptu i karmelu. 

Pozdrawiam,
Agnieszka Obstawska

Zobacz także: Fryzury damskie - galeria

Masz problem z włosami, skórą głowy albo kosmetykami do włosów? Zapytaj eksperta. Odpowiedzi na najciekawsze pytania znajdziesz w dziale Porady fryzjera.

Materiał przygotowany przez Klinikę Handsome Men

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)