POLECAMY

Jak wygląda zabieg wszczepiania włosów?

Wszczepianie włosów jest metodą stosowaną przez wiele osób na całym świecie. W Polsce również staje się coraz bardziej popularna, ale nadal mało o niej wiemy. Na czym dokładnie polega wyjaśni Ryszard Gzela - właściciel Klinki Handsome Men.
Jak wygląda zabieg wszczepiania włosów?

Czy niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów można zaliczyć do zabiegu poprawiającego urodę?

Jak najbardziej. Naszym celem jest właśnie poprawienie wyglądu zgłaszających się do nas pacjentów. Wiadomo, że utrata włosów wpływa na psychikę człowieka. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna czują się wtedy nieatrakcyjni, tracą pewność siebie. Czasem problemy z włosami to prawdziwy życiowy dramat. Wiem coś o tym, bo sam byłem łysy, zanim nie skorzystałem z możliwości przywrócenia fryzury.

A efekty uboczne? Czy są jakieś przeciwwskazania zdrowotne?

Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. Wszystkie nasze zabiegi były wielokrotnie testowane pod względem dermatologicznym. Posiadamy opinie lekarskie, stwierdzające całkowite bezpieczeństwo stosowanych przez nas metod. Nie ma mowy o jakiejkolwiek alergii, podrażnieniu skóry czy innych urazach.

Zobacz także: Jak wygląda zabieg zagęszczania włosów?

Na czym polega niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów?

Jest to nowatorska metoda – Implant Micro Derme – opracowana w naszej Klinice przy współpracy ośrodków badawczych w Japonii oraz USA. W największym skrócie polega ona na precyzyjnym wszczepianiu pojedynczych włosków w cieniutką jak pergamin mikroskórę. Gotową fryzurę osadza się na głowie pacjenta. Cała struktura idealnie przylega do naturalnej skóry, a przy tym pozwala jej oddychać. Nowe włosy nie mają takich ograniczeń jak standardowa peruka albo tupet. Można w nich spać, pływać, jeździć na rowerze, nawet skakać ze spadochronem. Podobnie innowacyjne rozwiązania stosujemy w przypadku zagęszczania albo przedłużania włosów.

Krystyna Tkacz - poddała się niechirurgicznemu uzupełnieniu ubytków włosów / fot. Handsome Men

Czy taka fryzura wygląda naturalnie?

Jest nie do odróżnienia od prawdziwej. Idealnie imituje własne owłosienie. Opracowaliśmy specjalne technologie, dzięki którym możemy stworzyć każdy rodzaj fryzury i nadać jej dowolny kolor, łącznie z pasemkami oraz odrostami. Powiem więcej: możemy sprawić, że pacjent w nowych włosach będzie się czuł o wiele lepiej niż kiedyś w swoich własnych. Jest to możliwe, gdyż fryzura zostaje jak najlepiej dopasowana do jego typu urody oraz preferencji stylistycznych. W przypadku własnych włosów, ma się to, co dała nam natura. A włosy od nas można idealnie „dobrać do siebie”, tak żeby stworzyć fryzurę marzeń.

Zobacz także: Jak można walczyć z łysieniem w młodym wieku?

Materiał przygotowany przez Klinikę Handsome Men

Masz problem z włosami, skórą głowy albo kosmetykami do włosów? Zapytaj eksperta. Odpowiedzi na najciekawsze pytania znajdziesz w dziale Porady fryzjera.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Witam jestem nastolatką i choruje na "Złośliwe Łysienie Plackowate". Moją chorobę leczę już kilka lat i bez zmian. Jaki kosz jest niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów ? Czy mogło by mi to jakoś przynajmniej częściowo zafundOwać NFZ. ? Czekam na odpowiedź