POLECAMY

Jak uniknąć porannego układania

Jeśli włosy są długie i gęste, ich stylizacja może trwać całą wieczność. A wolałabyś pospać choćby pół godziny dłużej. Stylista Adam Szaro zdradza proste triki.
Jak uniknąć porannego układania fot. FREE

Przygotuj się już poprzedniego wieczora. Umyj włosy i wyciśnij nadmiar wody ręcznikiem (możesz je lekko podsuszyć suszarką, ale powinny pozostać wilgotne). Dokładnie wmasuj w nie krem do stylizacji, a następnie zbierz je wszystkie tuż nad karkiem. Owiń kucyk wokół dłoni i umocuj tak powstały koczek gumką. A potem... idź spać!

Rano rozpuść włosy – będą gładkie u góry i pięknie pofalowane w dolnych partiach. Rozczesz je dłońmi (nie używaj grzebienia, żeby nie zaczęły się puszyć). Jeśli jakiś lok jest wyjątkowo nieposłuszny i kręci się w inną stronę, niż powinien, możesz na szybko poprawić go lokówką.

Na koniec użyj lekkiego lakieru. Gotowe!

Porady udzielił Adam Szaro

Masz pytanie do fryzjera? Zadaj je na uroda.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/4 lata temu
hey mam problem chce się pofarbować ale nie mam na myśli zadnej sensownej ladnej fryzury żeby ladniej wygladac może bys mi pomogla tylkotaka bez układania zebym nie musiwal długo siedzieć w laziwnce pozdrawiam i czekam na odp
/8 lat temu
a co jeśli mam króciutkie włosy i nie mogę ich spiąć nad karkiem? A rano jak wstaję każdy jest w inną stronę, natomiast z tyłu mam irokeza z prawej na lewą a z lewej na prawą?
/8 lat temu
Słyszałam, że jak się zostawia włosy mokre, zawinięte, to stają się matowe - takich nie chcę mieć. - Ponadto gładkie włosy do karku a reszta pofalowane... - wyglądałabym jak w ciasnym hełmie, spod którego wychodzą włosy. Ponadto w miejscu gumki włosy będą jak "odcięte. Przykro mi, ale ten sposób jest na pewno nie dla mnie. Ponadto - kto powiedział, że każda kobieta musi rano myć włosy? - Ja myję i suszę wieczorem, nie kładę się do łóżka z nawet wilgotnymi włosami, a rano wystarczy tylko się uczesać i ewentualnie trochę poprawić fryzurę.
POKAŻ KOMENTARZE (8)