POLECAMY

Jak ułożyć fryzurę „prosto z plaży”

Wiosną i latem włosy nosimy rozpuszczone, lekko zmierzwione. Pozwól im żyć własnym życiem. Jak uzyskać plażowy look wyjaśnia stylista fryzur.
Jak ułożyć fryzurę „prosto z plaży” fot. FREE

Umyj włosy i delikatnie odciśnij nadmiar wody ręcznikiem. Przeczesz je grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach. Jeśli masz proste włosy, nadaj im lekko pofalowaną fakturę, nawijając na wałki (zostaw na kilkanaście minut).

Potem sięgnij po piankę do stylizacji. Przechyl głowę na bok i nakładaj kosmetyk, jednocześnie ugniatając włosy dłonią i nadając im kształt fal.

Po nałożeniu pianki na całe włosy pozwól im wyschnąć na powietrzu, poprawiając w razie potrzeby kształt loków dłonią. Nie rozczesuj!

Możesz sięgnąć także po spreje z solą morską, które sprawią, że włosy będą wyglądać tak, jakbyś była na plaży, owiewana wilgotną morską bryzą.

Podpowiadał stylista fryzur Adam Szaro

Zobacz, które fryzury są najmodniejsze w tym sezonie>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 lat temu
Trochę dziwny artykuł. Jak zobaczyłam TYTUŁ sądziłam że znajdę porady ,jak zrobił aby włosy na plaży wyglądały ładnie, bo zazwyczaj od słonej morskiej wody, wiatru itp-po paru godzinach wyglądają włosy po prostu fatalnie i ukrywa sie je pod kapeluszami chustami, a tu absurdalny artykuł jak zrobić, myjąc, nakręcając na wałki i dając pianke do stylizacji-zrobić plażowy wygląd....bez sensu...
/8 lat temu
zdziwiona czytelniczko...