Jak dbać o włosy zimą

Zimą włosy się buntują. Są matowe, przesuszone i do tego się elektryzują. Ale na wszystko jest sposób...
/ 19.01.2010 23:44

Częste zmiany temperatury i noszenie czapki doprowadzają twoje włosy do nieładu, a ciebie do furii? Jak nie przyklapnięta fryzura, to pojedyncze włosy sterczą na wszystkie strony i „kopią prądem”. Ratunek przyniosą ci wszelkie zabiegi nawilżające: począwszy od użycia szamponu i odżywki dla przesuszonych włosów po maseczki u fryzjera. Włosy od razu staną się lśniące i miękkie.

Podczas suszenia używaj wyłącznie chłodnego strumienia powietrza – gorące sprawia, że matowieją! W walce z elektryzowaniem pomoże ci prostownica, która ma zbawienny system jonizacji, a także kosmetyki wygładzające i nabłyszczające.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/21.01.2010 14:29
Uwielbiam kosmetyki Kerastase :) Mam włosy do pasa, rozjaśniane, wysuszone i jedynie te kosmetyki potrafią zdziałać z nimi cuda. Seria Oleo Relax (kąpiel i maska) do włosów suchych są idealne. Od czasu do czasu robię też Rytuał Kerastase w warszawskim Instytucie Kerastase La Belle...zazwyczaj stylistka proponuje zabieg właśnie z wykorzystaniem tej serii. Bardzo polecam, nawet mocno rozjaśniane włosy wyglądają zdrowo.