POLECAMY

Ile kosztuje przedłużanie włosów

Marzysz o długich kosmykach? Sprawdź, ile kosztuje taki zabieg i na czym polega.
Ile kosztuje przedłużanie włosów fot. FREE
 
Jesienią będzie mój ślub. Chciałabym przedłużyć włosy. Czy to duży wydatek?
Jowita Z. z Jasła
W zależności od zaplanowanej długości włosów, zastosowanej metody oraz jakości i rodzaju wykorzystanych pasm powinna Pani liczyć się z wydatkiem nawet od 300 do 2000 zł.

Zabieg odbywa się w salonie fryzjerskim i trwa zwykle 3–4 godziny.
Polega najczęściej na doplataniu, doczepianiu lub doklejaniu nowych włosów do własnych.

A jeśli chce Pani zachować pożądaną długość, zabieg musi być powtarzany mniej więcej co 3–4 miesiące.

Powinna wziąć też Pani pod uwagę
, że negatywnym skutkiem takiego przedłużania może być czasem osłabienie kondycji włosów, a nawet ich wypadanie. By temu zapobiec, będzie Pani musiała szczególnie zadbać o przedłużone pasma – stosować odżywcze kosmetyki i uważać przy rozczesywaniu, by nie uszkodzić miejsc złączeń.

Porady udzieliła: fryzjerka, stylista, trycholog, Agnieszka Obstawska
Tagi: cena, koszt, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 dni temu
dzięki za podpowiedź z tą metodą Great Lengths, bo w końcu zdecydowałam się przedłużyć włosy, właśnie ich metodą. Najpierw byłam u nich w salonie poznańskim na konsultacji. Bardzo ogarnięte w temacie babeczki. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję. Efekt cudny
/7 miesięcy temu
Ja przedłużałam włosy w Great Lengths, ale w nie u nich bezpośrednio, a w salonie autoryzownym. Przez długi czas śledziłam ich profil na FB, później zaczęłam szukać w internecie innych profili i powiem, że widząc te metamorfozy w pełni się przekonałam. Włosy wyglądają naturalnie, a przy odpowiedniej pielęgnacji, która jest zawsze kluczowa po takim zabiegu możecie zachować ten efekt na długo!
/5 lat temu
Przedłużałam włosy w Krakowie w Klinice Włosów u p.Ewy - jestem bardzo zadowolona. czuję się bardzo kobieco , nie wiem czemu - faktem jest że kobieta jest utożsamiana z długimi włosami , po tylu kąsaniach mojego mężczyzny zdecydowałam się na ten krok - a teraz mogę powiedzieć jestem uzależniona - łaczenia są delikatne metoda infralight i nie męczę sie jak z ringami . Polecam na ślub rewelacja