Kolejny kontrowersyjny trend podbija Instagram fot. FREE

Hair stenciling - nowy trend w stylizacji włosów

Takie stylizacji włosów jeszcze nie znacie
Karolina Kalinowska / 31.05.2016 09:45
Kolejny kontrowersyjny trend podbija Instagram fot. FREE

Może się wydawać, że w stylizacji i farbowaniu włosów było już wszystko. Absolutnie nie! Po brokatowych przedziałkach i włosach w kolorach tęczy przyszedł czas na hair stenciling, czyli grafiki wykonywane na włosach przy pomocy wzorników. Dzięki temu powstają skomplikowane kolorowe wzory.

Ten trend zapoczątkowała Janine Ker, która jest fryzjerką i artystką. Zdjęcia swoich prac zaczęła zamieszczać na Instagramie, a teraz mówi o niej cały świat. Niestety nie udało się nam znaleźć, czym wykonywane są te motywy, ale podejrzewamy, że mogą to być kolorowe spraye do włosów.

 

#hair #hairstenciling #hairstyle #hairstencil #haircolour #haircolor #hairtrends

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👉daily inspiration posts 👈 (@inspolala_page)

Obecnie trwa sezon festiwali, a wielkimi krokami zbliżają się wakacje. To doskonała okazja do eksperymentowania z włosami. W tym czasie wiele osób postanawia zmienić coś w swoim wyglądzie, a zmiana fryzury wydaje się najłatwiejszym i dającym spektakularne efekty wyborem.

Wydaje się nam, że co tydzień w Internecie pojawia się nowy trend w stylizacji włosów, paznokci czy makijażu. Nawet nam już ciężko za nimi nadążyć. Czy ten ma szansę pozostać z nami na dłużej? Co o tym myślicie?

Więcej kosmetycznych trików i porad:

Oto następczyni witaminy C! Domowe sposoby na wybielenie paznokci Jaka witamina powinna znaleźć się w twoim kremie?